نمناک سرگرمیدیدنی ها رسیدن نامه پدر به خانواده پس از 50 سال + تصاویر
نامه ، نامه عجیب
کشف بطری حاوی نامه قدیمی بعد از 50 سال توسط یک مرد آمریکایی که متعلق به یک خانواده ای که به سواحل کارائیب سفر کرده بودند می باشد.
بازدید : 2,746 نفر

نامه ای که پس از 50 سال خوانده شد

پیدا شدن نامه پدری که پنجاه سال قبل آن را نوشته بود موجب حیرت پسرش شد، یک مرد آمریکایی که در حال ماهیگیری بود بطری کوچکی را روی آب مشاهده کرد که یک کاغذ لوله شده در آن وجود داشت.

او پس از باز کردن بطری متوجه شد این کاغذ به دست اعضای یک خانواده اهل «نیو همپشایر» نوشته شده است که تعطیلات خود را در سواحل کارائیب در آمریکای جنوبی به سر می بردند.

«کلینت بوفینگتون» که یک موسیقی دان و نویسنده است، زمانی که به جزایر تورکس و کایوکس رفته بود، به صورت اتفاقی این بطری قدیمی را پیدا کرد.

او گفت:«متوجه شدم یک بطری که داخل آن کاغذ گذاشته شده، در ساحل دریا است. ابتدا متوجه اهمیت این قضیه نشدم، ولی سپس دریافتم که نامه داخل بطری می تواند بسیار قدیمی باشد. داخل بطری متنی با مداد نوشته شده بود».

بوفینگتون در این متن که به زبان انگلیسی نوشته شده بود موفق شد کلماتی مانند «به داخل آن نگاه کن»، «بازگشت»، و «موج خروشان» را شناسایی کند. روی این دست نوشته نام هتل «بیچکامبر» هم نوشته شده بود و بررسی های دقیق تر نشان داد پدر شخصی به نام «پائولا پیِرس» حدود 50 سال قبل این نامه را نوشته است.

زمانی که پائولا کاغذ را دید، دستخط پدر خود را تشخیص داد و گفت:«این اتفاق باورنکردنی است. او این نامه را نوشته است. دستخط او کاملا قابل تشخیص است. ما برای 26 سال از پدر خود بی خبر بودیم و هم اکنون دستخط او را پیدا کرده ایم».

لازم به ذکر است این باری حاوی نامه مربوطه هزاران مایل دورتر، پس از گذشت بیش از 5 دهه شناسایی شد. روی نامه نوشته شده بود:«به بلوار اوشِن شماره 419 مراجعه کنید و از تینا، صاحب هتل بیچکامبر جایزه بگیرید».نامه

نامه

نامه


نامه

نامه

رسیدن نامه پدر به خانواده پس از 50 سال + تصاویر

رسیدن نامه پدر به خانواده پس از 50 سال + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 10
برگرفته از میزان - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 10 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف