نمناک تکنولوژیاینترنت نام اندروید جدید انتخاب شد
اندروید ، اندروید نوتلا
اندرویدجدید گوگل هنوز دقیقا نامگذاری نشده ولی به احتمال زیاد نام آن را اندروید نوتلا نامگذاری کنند که نام یک دسر هندی است.

نامگذاری اندروید جدید به نام یک دسر هندی! 

کاربران طی یک نظرسنجی نام های مد نظر خود را برای اندروید بعدی ارائه دادند ولی انتخاب گوگل کدام است؟

ماه گذشته، گوگل برای نام گذاری اندروید جدیدش که در حال حاضر موقتا اندروید N نامیده می شود از کاربران نظرسنجی کرد. این نظرسنجی پنجشنبه 20 خرداد پایان یافت و حال کاربران منتظرند تا گوگل بلاخره دست به انتخاب بزند.

اندروید

نامگذاری اندروید N (اندروید نوتلا) 

یک دسر هندی که «Neyyappam» نامیده می شود در کنار «Nougat» و «Nutella» در صدر لیست انتخابی کاربران قرار گرفتند. با این حال شواهدی وجود دارد که احتمال به کارگیری نام نوتلا برای اندروید جدید بیشتر از نام های دیگر است. بررسی توییت های یکی معاونین ارشد اندروید هم تا حد زیادی این فرضیه را تایید می کند.

نامگذاری اندروید نوتلا سرکاری است؟

هیروشی لاکهایمر در چند توییت به شکل غیر مستقیم به نوتلا اشاره کرده. او در یکی از توییت های اش لیستی از دسرها منتشر کرده که نوتلا به شکل ویژه ای در میان شان برجسته است. در یکی دیگر از توییت های اش ادعا کرده در حال گوگل کردن کلمه نوتلا بوده و در جایی دیگر می گوید برای تلفظ Nougat باید در دیکشنری جست وجو کند اما برای تلفظ نوتلا چنین نیازی نیست. به هر حال اگر این اشاره های لاکهایمر شوخی و سرکار گذاشتن کاربران اندروید نباشد و آنها را جدی بگیریم می شود حدس زد احتمال اینکه نام اندروید آینده نوتلا باشد بیشتر از پیش شده است.

نامگذاری اندروید جدید به نام اندروید نوتلا یک دسر هندی

نام اندروید جدید انتخاب شد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف