نمناک سرگرمیاتومبیل نام این دختر را روی مرسدس بنز گذاشتند + عکس
مرسدس بنز ، دختر زیبای اسپانیایی
تاجر بزرگ اتریشی دختری به نام مرسدس داشت . زیبایی او دل کارل بنز پنیانگذار و مالک کمپانی مرسدس بنز را جذب خود کرده بود به همین دلیل نام او را روی گرانقیمت ترین خودروی دنیا گذاشت.

نام مرسدس بنز را پدر این دختر روی ماشینش گذاشت

تا حالا با خودتون فکر کردید که نام ماشین ها از کجا انتخاب می شن ؟ نام مرسدس بنز الهام گرفته از نام یک دختر زیبای اسپانیایی است .این تصویر با توضیحات زیر در فضای یکی از کانال های تلگراممنتشر شده است:«مرسدس برگرفته از یک نام اسپانیایی به معنای زیبا و دلربا است و نام دختر امیل جلینک، تاجر بزرگ اتریشی است و کارل بنز نام او را روی محصول خود گذاشت.

پدر این دختر نماینده فروش محصولات بنز بود.بازاری که امیل جلینک در آن فعالیت داشت، خواستار خودروهایی با سرعت و قدرت بیشتر بود.همین رویکرد باعث کشیده شدن پای او به مسابقات اتومبیل رانی شد.

 در اوایل سال 1900 بود که امیل جلینک با نام مستعار مرسدس برگرفته از نام دخترش که در آن زمان 10 سال داشت وارد مسابقات نایس ویک در اتریش شد.در این مسابقات خودروهایی که با نام مرسدس شرکت کرده بودند خوش درخشیدند و توانستند توجهات بسیاری را به جلینک و مرسدس جلب کنند.» 

 مرسدس بنز

دختر اسپانیایی به نام  مرسدس بنز

نام این دختر را روی مرسدس بنز گذاشتند + عکس

نام این دختر را روی مرسدس بنز گذاشتند + عکس
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 27
برگرفته از جام نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 26 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف