نمناک اخبارجامعه نام نویسی جریمه ریالی سربازی تا آخرین روز سال95
سربازی ، جریمه سربازی
رییس اداره سرمایه انسانی سربازی ستادکل نیروهای مسلح اعلام کرد که ثبت نام جریمه ریالی سربازی تا آخرین روز امسال ادامه خواهد داشت.
تاریخ انتشار : 10 اسفند 1395
بازدید : 1,076 نفر

ادامه ثبت نام جریمه سربازی تا پایان سال

سردار موسی کمالی، درباره اجرای طرح جریمه ریالی سربازی در سال جاری اظهارکرد:در حال حاضر ثبت نام برای بهره مندی از جریمه ریالی سربازی با شرایط و قوانین سال 95 ادامه دارد و تا آخرین روز کاری سال جاری نیز ادامه خواهد داشت و بر این اساس تمامی متقاضیان بهره مندی از جریمه ریالی سربازی که تا پایان امسال حداقل هشت سال از غیبتشان گذشته باشد، می توانند با مراجعه به دفاتر پلیس + 10 درخواست خود را ثبت کنند.

وی اضافه کرد:بدیهی است با افرادی که در سال جاری ثبت نام کرده باشند، برابر مقررات امسال برخورد خواهد شد.

 جریمه ریالی سربازی

سردار کمالی درباره آخرین مهلت ثبت نام جریمه ریالی سربازی میگوید

رییس اداره سرمایه انسانی سربازی ستادکل نیروهای مسلح درباره اجرای طرح جریمه ریالی سربازی در سال 96 نیز خاطرنشان کرد:با تصویب نمایندگان مجلس این طرح در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت؛ اما افرادی که امسال واجد شرایط بوده و برای تعیین تکلیف وضعیت جریمه ریالی سربازی خود اقدام نکرده اند در صورتی که سال آینده قصد معافیت با پرداخت جریمه ریالی سربازی را داشته باشند، 10 درصد به رقم جریمه شان افزوده خواهد شد.

کمالی در پاسخ به این سوال که ثبت نام برای طرح جریمه ریالی سربازی در سال آینده از چه زمانی آغاز خواهد شد، گفت:پس از طی کردن مراحل اصلی قانون بودجه سال 96 و تایید شورای نگهبان و ابلاغ دولت، این قانون اجرایی خواهد شد و احتمالا از فروردین ماه 96 امکان مراجعه و ثبت نام مشمولان جریمه ریالی سربازی فراهم شود.

به گفته وی در سال آینده تغییری در مبلغ جریمه ها اعمال نخواهد شد و امکان دریافت وام برای پرداخت جریمه ریالی سربازی نیز وجود خواهد داشت.

نام نویسی جریمه ریالی سربازی تا آخرین روز سال95

نام نویسی جریمه ریالی سربازی تا آخرین روز سال95
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف