نمناک سرگرمیگوناگون پخت بزرگترین نان باگت دنیا + عکس
نان باگت ، طولانی ترین نان باگت
60 نانوای ایتالیایی و فرانسوی در اقدامی جالب و با مشارکت هم توانستند بزرگترین نان باگت دنیا را به طول 122 متر پخته و رکورد گبنس بزرگترین نان باگت را از آن خود کنند.
بازدید : 2,138 نفر

بزرگترین نان باگت دنیا

رکود زدن در زمینه غذاها و خوراکی ها یکی از بخش های جذاب و جالب رکوردهای گینس می باشد و شاید به نوعی گفته می شود یکی از پرزحمت ترین کارها با تعداد بیشتری اعضای شرکت کننده می باشد،چراکه نزدیک به 60 نانوای ایتالیایی و فرانسوی پس از صرف هفت ساعت بزرگترین نان باگت دنیا را به طول 122 متر در 'نمایشگاه اکسپوی میلان 2015' پختند.
یک قاضی کتاب 'رکوردهای گینس' تایید کرد که این نان باگت به طول 122 متر بزرگترین نان باگتی است که تاکنون پخته شده است. رکورد قبلی به فرانسوی ها تعلق داشت که 111 متر بود.

نان باگت

نانواها برای پخت این باگت از یک تنور سیار استفاده کردند و هرساعت 20 متر آن را تهیه کردند.این باگت پس از پخته شدن و مورد تایید نماینده گینس قرار گرفتن با مخلفات بین بازدید کنندگان نمایشگاه توزیع شد.

براساس این گزارش آخرین رکورد این نمایشگاه است که 9 آبانماه به پایان می رسد .رکورد درازترین پیتزای دنیا با یک هزار و 595 متر نیز در این نمایشگاه به ثبت رسید.

پخت بزرگترین نان باگت دنیا + عکس

پخت بزرگترین نان باگت دنیا + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از ایرنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف