نمناک فرهنگ و هنرچهره ها وقتی کتایون ریاحی نانوا میشود! + تصاویر
کتایون ریاحی ، کتایون ریاحی بازیگر
کتایون ریاحی بازیگر خوب سریال یوسف پیامبر اینستاگرامش را با عکسی از خودش در حال پختن نان به روز کرد.
تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1396

پختن نان به سبک کتایون ریاحی

کتایون ریاحی بازیگر محبوبی است که کمتر کسی پیدا میشود که هنرمند توانای کشورمانن را نشناسند . کتایون ریاحی از همان روز که نقش زهرا را در پدرسالار بازی کرد تا چندی پیش که در نقش زلیخا در فیلم یوسف پیامبر ظاهر شد در بین مردم محبوب بود. این بازیگر توانای کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار یک عکس از خودش در نانوایی به روز کرد.

کتایون ریاحی با انتشار این عکس نوشت

کتایون ریاحی

کتایون ریاحی در حال پختن نان

کتایون ریاحی نوشت :از کودکی دوست داشتم این خمیرهای نرم و سفید را در دست بگیرم ... و نان .... نان عزیز و عطرش را که بوی زندگی و آرامش میدهد...

کتایون ریاحی

کتایون ریاحی در حال پختن نان

کتایون ریاحی با بازی در مجموعه پدرسالار توانست هنر خود را به همه نشان دهد و حضور او در مجموعه های روزهای زندگی و به ویژه مجموعهٔ تلویزیونی پس از باران از او چهره ای شناخته شده ساخت. بازی کتایون ریاحی در مجموعه های «پس از باران» و «شب دهم» نیز چشمگیر بود.

او پس از پنج سال دوری از سینما با بازی در «شام آخر» مهم ترین بازی دوران بازیگری خود را به معرض نمایش گذاشت و برای بازی در همین فیلم نامزد جایزهٔ بهترین بازی نقش اول زن از بیستمین جشنواره فیلم فجر شد.

کتایون ریاحی

کتایون ریاحی هنرمند خوب کشورمان

آخرین بازی او در سریال یوسف پیامبر در نقش زلیخا بود. کتایون ریاحی در خرداد 1388 طی یاداشتی به سایت سیمافیلم، کناره گیری خود از دنیای بازیگری را اعلام کرد.

وقتی کتایون ریاحی نانوا میشود! + تصاویر

وقتی کتایون ریاحی نانوا میشود! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 16
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 16 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف