نمناک ورزشفوتبال ماجرای خرید ناهار 7 میلیونی کریم باقری برای بازیکنان پرسپولیس
بازی ، پرسپولیس
مسابقه برانکو ایوانکوویچ کار دست کریم باقری داد و مربی دوست داشتنی پرسپولیس 7 میلیون تومان برای یک نهار دادن به بازیکنان پرسپولیس خرج کرد.

ناهار 7 میلیونی کریم باقری

در جواب شما باید گفت برانکو برخی اوقات بازیکنان تیمش را به دو بخش تقسیم می کند. در ترکیب هر گروه هم بازیکنان جوان و هم باتجربه حضور دارند. 

وقتی یک تیم می بازد برانکو از بازیکنان باتجربهتر که قراردادهای مالی بهتری با پرسپولیس بسته اند می خواهد تا برای تیم مقابل بستنی، ناهار و... بخرند و آن ها را مهمان کنند. 

همین برنامه برانکو باعث شده که حس رقابت بیشتری بین پرسپولیسی ها به وجود بیاید و در مجموع هیجان و جدیت بیشتری در تمرینات پرسپولیس ایجاد کند اما گاهی اوقات برخی بازیکنان جرزنی می کنند یا اینکه برای ندادن ناهار و بستنی هزار تا بهانه می آورند. به طور مثال می توان به اتفاقی که چندی قبل در تمرین پرسپولیس رخ داد اشاره کرد. 

شنیدیم در یکی از تمرینات پرسپولیس، برانکو دوباره بازی مورد علاقه خود را به راه می اندازد. در پایان یک تیم برنده می شود و قرار می شود تیم بازنده به حریف پیروز ناهار بدهد. هر کس پیشنهادی می دهد و در نهایت کریم باقری از همه می خواهد به رستوران یکی از رفقایش بروند و آنجا ناهار بخورند. 

همه راهی رستوران مورد نظر می شوند و تیم برنده هم خوشحال و خندان سر میز می نشینند. بازیکنان برنده و بازنده سفارش غذا می دهند و پول ناهار مبلغی معادل 7 میلیون تومان می شود! 

گارسون رستوران دوست باقری صورتحساب را تحویل آقاکریم می دهد و او هم به بازیکنان تیم بازنده اعلام می کند که باید 7 میلیون تومان پرداخت کنند اما در میان تعجب همگی جواب می دهند الان پولی در بساط ندارند!

پرسپولیس

کریم باقری مربی پرسپولیس

دستیار ایرانی برانکو وقتی می بیند هیچ کس پولی همراه ندارد در رودربایستی می ماند و به رغم تعارفات معمول صاحب رستوران مجبور می شود 7 میلیون تومان بابت ناهار پرسپولیسی ها از حساب شخصی اش کارت بکشد! آقاکریم پول را به این امید پرداخت می کند که فردا، پس فردا و سر تمرین پرسپولیس کل مبلغ را از بازیکنان بازنده بگیرد غافل از آنکه... 

طفلکی باقری یکی، دو روز کارش این می شود که از بازیکنان بازنده بخواهد 7 میلیون تومان پول ناهار را به او پرداخت کنند اما پرسپولیسی ها امروز و فردا می کنند! 

گویا وقتی این موضوع کش پیدا می کند کریم باقری مجبور می شود شماره حساب خود را روی ورق کاغذ بنویسد و به بازیکنان بازنده بدهد و حتی از آنان می خواهد آن را روی شیشه خودروی خود بچسبانند تا فراموش نکنند ولی باز هم اتفاقی نمی افتد و... 

راوی که این خبر جالب را در اختیارمان گذاشت تا همین جای (!) داستان را تعریف کرد و باور کنید ما هم هنوز نمی دانیم بازیکنان بازنده پرسپولیس 7 میلیون تومان پول ناهار کریم باقری را پرداخت کرد ه اند یا قضیه را پیچاندند! 

ماجرای خرید ناهار 7 میلیونی کریم باقری برای بازیکنان پرسپولیس

ماجرای خرید ناهار 7 میلیونی کریم باقری برای بازیکنان پرسپولیس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13
برگرفته از خبرورزشی - /م
این مطلب مفید بود ؟ 11 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف