نمناک سرگرمیآیا میدانید ناپدید شدن این افراد مشهور به طرزی عجیب !+عکس
ناپدید شدن ، ناپدید شدن افراد
این افراد مشهور به طرز عجیبی ناپدید شدند و دیگر هیچ اثری از آنها پیدا نشد که داستان آنها را در این مطلب با هم می خوانیم.
تاریخ انتشار : 24 آبان 1396

افراد مشهوری که ناپدید شدند 

در طول تاریخ جهان افراد مشهوری وجود داشتند که سرنوشتی شوم گریبان آنها را گرفت و هر کدام به طرز باورنکردنی از صفحه روزگار ناپدید شدند به طوری که تا کنون هیچ کس از نشانه ای از آنها روی کره زمین نیافته است.از میان این اشخاص مشهور به عنوان مثال می توان به افراد زیر اشاره کرد.

ناپدید شدن افراد مشهور:

1-املیا ارهارت:اولین زن آمریکایی که خلبانی را پیشه کرد و در سال 1937 تصمیم گرفت به همراهش دستیارش با هواپیمای دو موتوره از روی عرض اقیانوس اطلس گذر کند که حوالی جزیره هاولند روی هوا ناپدید شدند و تا به امروز هیچ ردی از او به چشم نخورده است.

ناپدید شدن

این افراد به طرز عجیب ناپدید شدند

ناپدید شدن

این افراد به طرز عجیب ناپدید شدند

بنا بر گزارش ها احتمالا املیا که مجبور شده بود زمان زیادی را در آسمان برای پیدا کردن جزیره مورد نظر صرف کند با اتمام سوخت مواجه شده و با هواپیما به درون آبها سقوط کرده است اما نکته ای که این حادثه را به یک معمای اسرار امیز تبدیل کرده پیدا نشدن لاشه هواپیماست.

2-شون فلین:پسر ارول و لی لی دامیتا بازیگران مشهور هالیوودی بود که یک عکاس خبری شد و کارش را حوالی سال 1967 اغاز کرد، که بیشترین فعالیتش در زمینه جنگ بود و صحنه هایی عجیب را با دوربینش شکار می کرد.

ناپدید شدن

این افراد به طرز عجیب ناپدید شدند

او در یک سفر کاری با همکارش به کامبوج رفت و هنگامی که سوار بر موتور سیکلت بودند اخرین باری بود که عده ای آنها را دیدند.

فرضیه ای که درباره او بیان شد و خانواده اش نیز به ناچار پذیرفتند او توسط خمرهای سرخ«گروهی کمونیستی بر کامبوج حکومت می کردند و کارشان قتل عام و نسل کشی مردم بود»کشته شده است.

ریچی ادواردز:نوازنده و خواننده یک گروه موسیقی مشهور در ولز بود که در سال 2008 بیست و هفتمین بهار زندگی اش برای همیشه از صفحه روزگار محو شد، بدون آنکه کسی علت این حادثه را بداند و یا اثری از او پیدا کند.

ناپدید شدن

این افراد به طرز عجیب ناپدید شدند

دی بی کوپر:مردی که سال 1971 به عنوان یک مسافر وارد هواپیمای بوئینگ 727 آمریکایی شد و روی اقیانوس آرام پس از دریافت دویست هزار دلار با یک چتر نجات از هواپیما بیرون پرید.

جالب است بدانید که نام این مرد همچنان در میان اسامی افراد تحت تحقیب است، اینکه کوپر در حال حاضر مرده یا زنده معمایی است تاکنون از آن رمز گشایی نشده است.

ناپدید شدن

این افراد به طرز عجیب ناپدید شدند

ناپدید شدن این افراد مشهور به طرزی عجیب !+عکس

ناپدید شدن این افراد مشهور به طرزی عجیب !+عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف