نمناک سرگرمیدیدنی ها نامرئی شدن مرد چینی مقابل چشم 21 میلیون نفر!! + فیلم
نامرئی شدن ، نامرئی شدن انسان
مردی که در میان باغچه ای قدم می زد با استفاده از پارچه ای مخصوص همه ی بینندگان را حیرت زده ساخت ، نامرئی شدن او به قدری واقعی بود که میلیون ها بیننده را شگفت زده کرد.

نامرئی شدن مردی با پارچه ای مخصوص

پارچه ای شفاف با توانایی شگفت انگیز که می تواند به طور کامل فردی را ناپدید سازد ، بله یکی از جدیدترین سوژه های شبکه های اجتماعی مربوط به ساخته جدید چشم بادامی هاست.

Man totally disappears behind his amazing invisibility cloak which he wants to sell to a spy agency

نامرئی شدن

رونمایی از پارچه مخصوص نامرئی شدن و نامرئی کننده انسان 

پارچه ای که مرد چینی را کاملا ناپدید کرد!

"چن شیگ"معاون تحقیقات وزارت امنیت چین ویدئوی به اشتراک گذاشت که حیرت چندین میلیون بیننده را برانگیخت ، همانطور که در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید این پرده (پارچه) به طور شگفت انگیزی می تواند فردی را که پشت او قرار می گیرد ناپدید سازد.در حقیقت این یکی از پروژه هایی است که با هدف کاربرد در عملیات نظامی ارائه شده است.

پارچه شفاف قادر است که موج نور را در اطراف فردی که آن را می پوشد منعکس کند و فرد به شکل باورنکردنی ناپدید شود.به خوبی مشاهده می کنید که مردی که این پارچه را تست می کند با حرکت در میان سبزه ها و استفاده از پارچه ناپدید کننده چطور محو می شود .

ویدئوی ناپدید شدن مرد چینی با استفاده از پارچه ای مخصوص 

نامرئی شدن مرد چینی مقابل چشم 21 میلیون نفر!! + فیلم

نامرئی شدن مرد چینی مقابل چشم 21 میلیون نفر!! + فیلم
: امتیاز : 4 تعداد رای : 34
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟
27 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف