نمناک ورزشگوناگون مجازات عجیب ورزشکاران ناکام بعد المپیک 2016
المپیک 2016 ، مجازات در کره شمالی
ورزشکاران کره شمالی که در المپیک 2016 ناکام ماندند طبق دستور کیم جونگ اون باید در معدن زغال سنگ کار کنند تا مجازات شوند.

کار در معدن مجازات المپیکی های ناکام

رهبری کره شمالی در یک مجازات عجیب، ورزشکاران کاروان المپیک ریو 2016 این کشور را که در این بازی ها عملکرد خوبی نداشته اند، احتمالا برای کار به معادن ذغال سنگ می فرستد!

المپیک 2016

مجازات المپیکی های ناکام کره شمالی

کیم جونگ اون به رییس کمیسیون ورزش این کشور دستور داده بود تا با حداقل پنج مدال طلا و 12 مدال دیگر به کشور بازگردد اما 31 ورزشکار بازی های المپیک 2016 ریو از کره شمالی که در 9 رشته ورزشی حضور داشتند تنها دو مدال طلا، سه نقره و دو برنز به دست آوردند. در المپیک 2012 لندن ورزشکاران کره شمالی توانسته بودند چهار مدال طلا و دو برنز بگیرند.

 پیش از این روزنامه تلگراف گزارش داده بود، ورزشکاران کره شمالی که بتوانند در این بازی ها مدال کسب کنند جوایز ارزنده ای شامل خانه و خودرو و جیره های بهتر می گیرند اما کیم جونگ اون بابت نتایج کسب شده کنونی اصلا راضی نیست.
 
این روزنامه در ادامه آورده است:افرادی که نتایج ضعیفی به دست آورده اند احتمالا با کاهش جیره مواجه و به خانه های فقیرانه تر فرستاده می شوند و در بدترین سناریو نیز کار در معادن ذغال سنگ در انتظار آنهاست.
 
آنچه که کیم جونگ اون را بیشتر خشمگین کرده کسب 21 مدال از جمله 9 مدال طلا از سوی ورزشکاران کره جنوبی است.

مجازات عجیب ورزشکاران ناکام بعد المپیک 2016

مجازات عجیب ورزشکاران ناکام بعد المپیک 2016
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از ایسنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف