نمناک سرگرمیگوناگون نایاب ترین گونه سنجاب در خیابان های بریتانیا؟! + تصاویر
کارل هورست جوان بعد از مشاهده سنجاب آلپینو در خیابان های برتیانیا که یکی از نایاب ترین گونه های سنجاب است، تصاویر را ثبت نمود که با حواشی مختلفی روبرو گردید.

نایاب ترین گونه سنجاب در خیابان های بریتانیا؟!

سنجاب ها حیواناتی بسیار باهوش و در عین حال بسیار سریع و بازیگوش هستند که رنگ آنها در میان قهوه ای روشن و تیره متغیر است و اغلب در ارتفاع همانند بالای درختان زندگی می کنند که بیشترین میزان این حیوانات در قاره آسیا و آمریکا می باشد و بی شک دارای انواع و اقسام متفاوتی هستند.

اما همان گونه با تماشای انیمیشن ها در زمان کودکی به یاد می آورید، سنجاب ها در طول پاییز برای خواب زمستانی دائما تلاش می کنند تا به میزان زیادی گردو و فندق را در محل زندگی خود جمع کنند تا بتوانند نیاز خود را در طول فصل زمستان و خواب زمستانه برطرف سازند.

با این وجود اخیرا یکی از شهروندان بریتانیا به نام " کارل هورست " تصاویری جالب و در عین حال بسیار عجیب را از یک سنجاب سفید رنگ را از مرکز شهر بریتانیا ضبط و در صفحه مجازی خود به اشتراک گذاشت که باعث شوکه شدن تعداد زیادی از کاربران صفحات مجازی و واکنش های متعدد آنها گردید. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

سنجاب آلپینو

همان گونه که در تصاویر ذیل مشاهده می کنید، کارل هورست موفق به ثبت و ضبط تصاویری از سنجاب آلبینو شده است که دیدن این گونه سنجاب نیز در جنگل کار بسیار سختی است، اما وی این حیوان نایاب را دقیقا در خیابان های بریتانیا مشاهده نموده است که واقعا اتفاقی عجیب و باور نکردنی می باشد.

سنجاب نایاب

با انتشار این تصاویر توسط کارل، توانست باعث جلب توجه تعداد زیادی از انسان های دوستدار حیوانات گردید و آنها حتی از کارل خواستار آدرس و موقعیت دقیق این حیوان نایاب شدند تا بتوانند حتی برای یکبار نیز در طول عمرشان این حیوان نایاب را مشاهده نمایند.

نایاب ترین گونه سنجاب در خیابان های بریتانیا؟! + تصاویر

نایاب ترین گونه سنجاب در خیابان های بریتانیا؟! + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف