نمناک ورزشفوتبال حکم نبش قبر فوتبالیست مشهور صادر شد + عکس
نبش قبر ، فوتبالیست برزیلی
سرقت استخوانها تایید و شهردار منطقه پائو گرانده برزیل به درخواست خانواده گارینشا ستاره بزرگ فوتبال برزیل دستور نبش قبر را صادر خواهد کرد.
تاریخ انتشار : 11 خرداد 1396

 دستور نبش قبر ستاره فوتبال صادر شد

گارینشا یکی از بازیکنان برزیلی فوتبال است که هیچگاه خاطره بازی وی از اذهان فوتبالدوستان پاک نمی شود.

 
وی زمانی تمام شادی برزیلی ها بود و این جمله را روی قبر وی نوشته اند.
 
گارینشا پس از سال ها مبارزه با اعتیاد به الکل و بیماری در گذشت و در سال 1983 به خاک سپرده شد .اما گزارش های نشان می دهد که وی نبش قبر شده و مشخص نیست چه اتفاقی برای بقایای جسد او افتاده است.
 
نبش قبر
 
گورستان های برزیل معمولا به دو بخش تقسیم می شوند بخشی که در آن خاکستر و یا استخوان ها ذخیره می شود و مقبره ای که در آن اجساد دفن شده قرار دارند.
اکنون از وی دو قبر باقی است که به در خواست خانواده اش به احتمال فراوان دوباره نبش قبر صورت خواهد گرفت و آزمایش DNA قبر اصلی وی را مشخص خواهد کرد.
 
یکی قطعه ای است که در آن گارینشا در اصل در سال 1983 در کنار سایر اعضای خانواده خود دفن شده . دومی مقبره ای هرمی شکل است که در سال 1985 ساخته شده است.
 
دفتر شهرداری با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد آنها گمان می کنند جسد گارینشا در یکی از این دو مقبره قرار دارد و گم نشده است. آنها از خانواده این بازیکن فقید خواسته اند نمونه DNA ارائه کنند تا با استفاده از آن محل دفن او مشخص شود.
 
گارینشا در دوران فوتبال خود با بزرگانی همچون پله و ماریو زاگالو نیز 2 جام جهانی را فتح کرد و از نوادر و نوابغ فوتبال جهان محسوب می شود.
 
یکی از دختران وی در این مورد ابراز ناراحتی کرد و گفت:ما نمی دانیم قبر اصلی کدام است و مصمم هستیم این موضوع برای ما روشن شود.

حکم نبش قبر فوتبالیست مشهور صادر شد + عکس

حکم نبش قبر فوتبالیست مشهور صادر شد + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف