نمناک اخبارسیاست حرفهای درگوشی نتانیاهو و ترامپ در مورد برجام لو رفت
نتانیاهو ترامپ ، نتانیاهو ترامپ
گفتگوهای خاص نتانیاهو ترامپ را هنوز برای تصمیم جدی در رابطه با لغو برجام راضی نکرده است ، یک رسانه عربی در این مورد خبر جدید منتشر کرده است.
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1396

حرفهای جدید نتانیاهو و ترامپ در مورد برجام

نتانیاهو ترامپ را هنوز راضی به لغو برجام نکرده است و خبرگزاری های کنجکاو برای کشف آنچه در بین حرفهای درگوشی این دو رد و بدل می شود مطالب جدیدی منتشر کردند.

یک رسانه عربی اعلام کرد که ترامپ به نتانیاهو گفته است که توافق هسته ای لغو نخواهد شد.
المیادین در خبری مدعی شد:برخی منابع رژیم صهیونیستی اعلام کردند که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفته است که توافق هسته ای لغو نخواهد شد و فواید ماندن آن بیشتر از لغو آن است. این رسانه ها اعلام کردند:همچنین ترامپ به نتانیاهو گفت که از هیچگونه عملیات نظامی علیه ایران و سوریه در عراق و سوریه حمایت نخواهد کرد.
این در حالی است که رییس جمهور آمریکا در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل با اعلام این که «نمی توانیم متعهد به قراردادی باشیم که زمینه طرح ریزی یک برنامه هسته ای را فراهم می کند» برجام را از بدترین توافقاتی دانست که آمریکا در طول تاریخ امضا کرده است.

حرفهای درگوشی نتانیاهو و ترامپ در مورد برجام لو رفت

حرفهای درگوشی نتانیاهو و ترامپ در مورد برجام لو رفت
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف