نمناک اخباردانشگاه زمان اعلام نتایج اولیه کنکور 96
کنکور 96 ، نتایج کنکور 96
نتایج اولیه کنکور 96 نیمه دوم مردادماه اعلام می شود و داوطلبان مجاز می توانند انتخاب رشته کنند که نتایج نهایی نیز نیمه دوم شهریور اعلام خواهد شد.
تاریخ انتشار : 16 تیر 1396

جزئیات برگزاری کنکور 96

کنکور سراسری سال 96 امروز با رقابت گروه های تجربی و زبان های خارجی به پایان می رسد با توجه به اینکه آزمون گروه آزمایشی زبان های خارجی ظهر امروز برگزار می شود، داوطلبان این گروه آزمایشی تا ساعت 11 امروز (جمعه) برای دریافت کارت خود فرصت دارند.

آزمون گروه علوم تجربی از صبح امروز جمعه با رقابت 580 هزار و 570 داوطلب که بیشترین تعداد داوطلبان هستند، در حال برگزاری است و در بعدازظهر امروز داوطلبان گروه آزمایشی زبان های خارجی به رقابت می پردازند.

داوطلبان آزمون گروه علوم تجربی به 100سوال عمومی در مدت 75 دقیقه و 170 سوال اختصاصی در مدت 175 دقیقه پاسخ خواهند داد.

طبق اعلام ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش، امسال بیش از 930 هزار داوطلب در کنکور سراسری شرکت کرده اند و تاکنون 740 هزار ظرفیت اعلام شده است البته ظرفیت دقیق در هنگام انتخاب رشته اعلام می شود.نتایج اولیه آزمون سراسری سال 96 نیمه دوم مردادماه اعلام می شود و داوطلبان مجاز می توانند انتخاب رشته کنند که نتایج نهایی نیز نیمه دوم شهریور اعلام خواهد شد.

کنکور

سوالات هر یک از گروه های آزمایشی به همراه کلید آن دو ساعت بعد از برگزاری آزمون بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

سوالات گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی (ساعت 14:30 پنج شنبه 15 تیر) و سوالات گروه آزمایشی علوم انسانی (ساعت 14:30 پنج شنبه 15 تیر) همچنین سوالات گروه آزمایشی هنر (ساعت 21:30 پنج شنبه 15 تیر ) بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

سوالات گروه آزمایشی علوم تجربی (ساعت 14:30 جمعه 16 تیر) وسوالات گروه آزمایشی زبانهای خارجی (ساعت 20:30 جمعه 16 تیر ) بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

طبق اعلام سازمان سنجش، سامانه دریافت گزارش تخلفات در حوزه های امتحانی فعال شده است و بدین منظور داوطلبان باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور 96

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور 96
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 138
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 99 39
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف