لوگوی باشگاه استقلال تهران و اهواز

نتیجه بازی استقلال و استقلال خوزستان 11 اردیبهشت + فیلم

تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1398کد مطلب : 5503زمان مطالعه : 2 دقیقه
نتیجه بازی استقلال تهران و استقلال خوزستان امروز چهارشنبه 11 اردیبهشت 98 و از هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال ایران را در سایت نمناک مشاهده می فرمائید.

بازی استقلال تهران و استقلال خوزستان 11 اردیبهشت 98

بازی تیم های استقلال تهران و استقلال خوزستان ساعت 20:15 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.

تیم فوتبال استقلال تهران با اولین تجربه سرمربیگری فرهاد مجیدی توانست سه امتیاز حساس را به اندوخته های خود اضافه کند تا همچنان امیدوار به قهرمانی در لیگ برتر باقی بماند.

این بازی از هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال ایران برگزار شد. رقیب سنتی استقلال یعنی پرسپولیس تهران در تبریز با نتیجه یک بر یک متوقف شد.

ترکیب استقلال تهران و استقلال خوزستان

ترکیب استقلال تهران:سیدحسین حسینی، پژمان منتظری، محمد دانشگر، سهرابیان، وریا غفوری، علی کریمی، پاتوسی، نورافکن، داریوش شجاعیان، ایسما و تبریزی

ترکیب استقلال خوزستان: حسین پورحمیدی، محمد شریفی، وحید حمدی نژاد، رضا درویشی، میثم کریمی، محمدرضا شیرزادی، رضا نعامی، امیرحسین باقرپور، مصطفی کیانی، مهرداد پورابوالقاسم، فرید کریمی

استقلال تهران و استقلال خوزستان

نتیجه نهایی بازی

استقلال تهران      4     -       2         استقلال خوزستان 

شرح گل های بازی استقلال تهران و استقلال خوزستان

گل های استقلال تهران: 

ایسما ؛ دقیقه 26:حرکت ترکیبی بازیکنان استقلال با پاس پاتوسی به سهرابیان همراه شد؛ این بازیکن با فرار در کانال سمت راست استقلال خوزستان توانست یک پاس مناسب در دهانه دروازه به ایسما بدهد و ضربه این بازیکن تبدیل به گل اول استقلال شد. 

رضا کریمی ، دقیقه 68:باز هم بازیکنان استقلال از سمت راست حمله کردند اما ضربه اول آنها به تیرک برخورد کرد. توپ برگشتی به رضا کریمی رسید و ضربه این بازیکن بعد از یک دریبل موفق به شکل زیبایی تبدیل به گل دوم آبی پوشان شد. 
مرتضی تبریزی ، دقیقه 86 :ارسال فرشید باقری روی دروازه استقلال خوزستان با ضربه سر دقیق مرتضی تبریزی همراه شد و این بازیکن استقلال را برای بار سوم پیش انداخت. 
علی کریمی ، دقیقه 90 :ارسال بسیار خوب وریا غفوری با ضربه سر کریمی روی ضربه ایستگاهی همراه شد و در نهایت استقلال به گل شماره 4 رسید.
 
گل های استقلال خوزستان: 
فرید امیری ،  دقیقه 28:بازیکنان استقلال خوزستان واکنش سریعی به گل دریافتی داشتند و خیلی زود توانستند فرید امیری را با اشتباه مدافعان مرکزی استقلال صاحب موقعیت کنند تا ضربه این بازیکن تبدیل به گل تساوی شود.
ایوب کلانتری ، دقیقه 79 :فرار عالی درویشی در عمق دفاع استقلال باعث شد تا حسینی با یک خطا مجبور به متوقف کردن بازیکن حریف شود. ضربه پنالتی استقلال خوزستان را ایوب کلانتری تبدیل به گل کرد.

فیلم خلاصه بازی استقلال تهران و استقلال خوزستان

فیلم و نتیجه بازی امروز استقلال و استقلال خوزستان 11 اردیبهشت 98

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش خبری نمناک - /م
وبگردی