نمناک سرگرمیگوناگون تلاش مادر برای نجات پسر 5 ساله اش از دهان شیر درنده
شیر ، شیر درنده
پسربچه 5 ساله ای که در چنگال یک شیر کوهی در حومه شهر اسپن در ایالت کلرادوی آمریکا گیر افتاده بود بطور باورنکردنی توسط مادرش نجات پیدا کرده است.

نجات فرزند از دهان شیر درنده

در اتفاقی هولناک پسر بچه ای 5 ساله به دام شیر درنده ای افتاد که توسط مادرش بطور معجزه آسایی نجات یافت. 

پلیس دو شیر کوهی را کشته و می گوید با وجود جراحات متعدد، حال پسر بچه خوب است.بنابر گزارش پلیس، عصر روز جمعه مادر این کودک ابتدا صدای جیغ فرزندش را می شنود و پس از دویدن به سوی حیاط، پسرش را می بیند که گلویش در دهان یک شیر کوهی است.
به گفته پلیس دنور، مادر سپس با حمله به سوی شیر با او درگیر می شود و تلاش می کند شیر را مجبور به باز کردن دهانش کند تا گردن پسرش رها شود.

شیر درنده


پلیس می گوید پسر پنج ساله از ناحیه، گردن، صورت و سر جراحاتی برداشته اما حال عمومی او خوب است. هویت پسر بچه و مادر او هنوز رسما اعلام نشده است.
به گزارش بی بی سی، در ایالت کلرادو که بخش جنوبی رشته کوه های راکی در آن واقع شده، حدود 4500 شیرکوهی زندگی می کنند.
در برخی ایالت های آمریکا مانند داکوتای جنوبی که تعداد شیرهای کوهی زیاد است، در فصولی از سال شکارچیان مجاز می شوند که تعداد معدودی از آنها را بکشند.
تعداد مجاز شکار که تحت نظر مسئولان محیط زیست و پلیس ناحیه تعیین و کنترل می شود، به آمار اعلام شده در سال قبل و همچنین تعداد شیرهای نر یا ماده کشته شده در موسم شکار بستگی دارد.

تلاش مادر برای نجات پسر 5 ساله اش از دهان شیر درنده

تلاش مادر برای نجات پسر 5 ساله اش از دهان شیر درنده
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 28
برگرفته از رکنا - /ل
این مطلب مفید بود ؟ 24 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف