نمناک اخبارجامعه نجات عامل شهادت سرباز ناجا از قصاص نفس
قصاص ، سرباز
جوانی که در جریان ترقه بازی های چهارشنبه آخر سال 94، سرباز نیروی انتظامی را با پرتاب نارنجک دستی به شهادت رسانده بود از اجرای حکم قصاص نجات یافت.
تاریخ انتشار : 2 مرداد 1396

عامل شهادت سرباز ناجا در حادثه چهارشنبه سوری 94 از قصاص نجات یافت

جوانی که در جریان ترقه بازی های چهارشنبه آخر سال 94، سرباز نیروی انتظامی را با پرتاب نارنجک دستی به شهادت رسانده بود، با تلاش خیران و تعدادی از وکلای دادگستری خراسان رضوی و همچنین گذشت اولیای دم، از قصاص نفس نجات یافت. به گزارش اختصاصی خراسان، در حالی که کمپینی برای کمک به متهم این پرونده تشکیل شده بود، روز گذشته تلاش تعدادی از خیران و به ویژه وکلای دادگستری به نتیجه رسید و در حالی که یکی از وکلا عاجزانه از مادر شهید برای اعلام رضایت، تقاضا می کرد و چادر او را می بوسید ناگهان اولیای دم از خون فرزندشان گذشتند و بدین ترتیب «سجاد – م» (متهم به قتل) از قصاص نفس نجات یافت.

متهم این پرونده روزهای آخر سال گذشته در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی به ریاست قاضی مجتبی علیزاده محاکمه و به قصاص نفس محکوم شد.شایان ذکر است:متهم به قتل باید از جنبه عمومی جرم دوباره در شعبه مذکور محاکمه و مجازات قانونی را تحمل کند.

نجات عامل شهادت سرباز ناجا از قصاص نفس

نجات عامل شهادت سرباز ناجا از قصاص نفس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از خراسان - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف