نمناک سرگرمیگوناگون وقتی گوشی آیفون جان صاحبش را نجات داد
مردی که یک تیر به سمت او شلیک شد و در آستانه مجروح شدن بود، به طور بسیار جالبی گوشی آیفون او را نجات داد.

آیفون من زندگی مرا نجات داد

مردی با یک تلفن شکسته بعد از اینکه همسایه اش از کراس بو استفاده کرد و سعی کرد به او شلیک کند، جان سالم به در برد. برای اینکه او ایستاده بود تا از همسایه اش عکس بگیرد. این مرد با دفع تیر با تلفن همراه خود پس از اینکه یک مرد دیگر در قلب مرکزی NSW به او شلیک کرد، خود را از جراحت جدی نجات داد. این مرد 43 ساله در ساعت 9 صبح روز چهارشنبه به خانه خود در نیمبین رسید و از ماشینش پیاده شد. پلیس ایالت NSW در بیانیه ای اعلام کرد که مردی را دیده است که با تیر و کمان در بیرون خانه اش ایستاده بود.

گوشی آیفون

گوشی که جان صاحبش را نجات داد 

هنگامی که مرد گوشی خود را گرفت تا عکسی از مجرم بگیرد، مرد او را نشانه گرفت. تیر را شلیک کرد و گوشی فرد را به گونه ای که در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید سوراخ کرد، این ضربه باعث شد که گوشی زیر چانه او بزند و بریدگی کوچکی را روی چانه اش ایجاد کند.
 
پلیس گفت که او به درمان پزشکی نیاز ندارد و مرد 39 ساله ای در صحنه دستگیر شد. او به پاسگاه پلیس نیمبین برده شد که در آنجا متهم به مسلح بودن و به جرم توهین به عنف شد، چه ضربه روحی و خسارت جانی واقعی ؛ او در 15 آوریل 2019 در دادگاه محلی لیزمور به قید وثیقه آزاد شد.
گوشی آیفون

نجات مردی توسط گوشی آیفون 

 

نجات جان مرد 43 ساله توسط گوشی آیفون !

وقتی گوشی آیفون جان صاحبش را نجات داد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف