نمناک سرگرمیگوناگون نجات باورنکردنی مادر و نوزاد از مرگ! + عکس
نجات از مرگ ، نجات از مرگ حتمی
ویدئوی تلخ نجات از مرگ حتمی مادر و نوزادی پیش از کشیده شدن درون کانال آمستردام در شبکه های اجتماعی در حال نشر می باشد.

نجات از مرگ مادر و نوزاد

به تازگی ویدئویی تلخ و ناراحت کننده از مادر و نوزادی در فضای مجازی منتشر شده است که پیش از کشیده شدن درون کانال آمستردام به طور باورنکردنی نجات پیدا می کنند.

در این کلیپ سه نفر از رهگذران خود را درون آب های بسیار سرد می اندازند و به سمت خودروی این خانم که دماغه اش در حال فرورفتن درون آب بود، شنا می کنند. با تلاش ناامیدانه یکی از این ناجیان که با سنگ سعی داشت شیشه سمت چپ را بشکند، آب به این سو ان سو پاشیده می شود. فرصت در حال از دست رفتن است و در این حین یکی از تمشاچیان چکشی را از خودرویش بر میدارد و به کمک آن ها می شتابد. نهایتا آن ها می توانند شیشه عقب را بشکنند و در حالی که ماشین از قاب دوربین و دید بیننده خارج می شود، مادر و نوزاد را بیرون بکشند.

نجات از مرگ

نجات مادر و فرزند

به نقل از رسانه ی محلی، این مادر خودرویش را نزدیک رودخانه ی شینکل پارک کرده بود که کم کم خودرو با سرنشین کوچکش به سمت کانال کشیده شد. ظاهرا مادر سعی داشت فرزندش را بیرون بکشد که خودرو به همراه آن دو در آب فرو رفت.

ناگفته نماند خدمات اورژانس هم سریعا در محل حادثه حاضر شدند و حال مادر و فرزند پس از انتقال به بیمارستان مطلوب گزارش شده است. در ضمن ماموران آتش نشانی خودرو را از کانال بیرون کشیدند و از 4 فردی که به کمک حادثه دیده بودند، به خاطر عمل قهرمانانه شان قدردانی شد.

نجات باورنکردنی مادر و نوزاد از مرگ! + عکس

نجات باورنکردنی مادر و نوزاد از مرگ! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از اتاق خبر 24 - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف