نمناک سرگرمیدیدنی ها نجات یک مرد با دمپایی! + تصاویر
دمپایی ، دمپایی جالب
یک جفت دمپایی عامل نجات یک مرد از مرگ حتمی شد این مرد 65 ساله مورد اصابت صاعقه قرار گرفته بود که بطور معجزه آسا جان سالم به در برد.

 دمپایی جان این مرد را از مرگ حتمی نجات داد!

برخورد مستقیم صاعقه با شخص،خطرناک ترین حالت ممکن است که می تواند منجر به مرگ هولناک فرد صاعقه زده شود،خبری که بتازگی در این باره منتشر شده است از یک مرد که در حال تمیز کردن آشپزخانه خود بود می باشد این مرد پس از این که مورد اصابت صاعقه قرار گرفت ولی از این حادثه به دلیل این که دمپایی پا کرده بود جان سالم به در برد.
 
مرد خوش شانس
 
برایان فیلیپ 65 ساله یک چاقوی فلزی 10 اینچی در دست داشت که صاعقه به او برخورد کرد و او را به طرف دیگر اتاق پرتاب کرد. او از این حادثه بدون هیچ صدمه جدی ندید چرا که یک جفت دمپایی کفه لاستیکی پوشیده بود. او این دمپایی ها را از دختر خود هدیه گرفته بود.
 
او در آشپزخانه مشغول بریدن تکه ای گوشت بوقلمون برای گربه اش بود که ناگهان این صاعقه به او برخورد کرد و خود را در طرف دیگر اتاق یافت و تنها جراحتی که داشت ناشی از بریدن دست خود توسط چاقویی بود که در دست خود نگه داشته بود.
 
مرد خوش شانس
 
مرد خوش شانس

نجات یک مرد با دمپایی! + تصاویر

نجات یک مرد با دمپایی! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف