نجات توله سگ
توله سگی به نام کولی زمانیکه دوست خود به نام چیهوآهوآ را در معرض خطر می بیند، فورا تصمیم به نجات وی گرفت و توانست با عنوان " سگ قهرمان " شناخته شود.

لحظه جالب نجات یافتن توله سگ بازیگوش!

سگ ها جزء یکی از حیواناتی هستند که از گذشته دور در کنار انسان ها برای امداد رسانی و کمک کردن در زمینه های مختلفی اعم از نگهبانی از مزارع، دام و.. حاضر هستند و امروزه بعد از گذشت قرن ها از فعالیت سگ ها در کنار ما انسان ها، عشق و علاقه ما و آنها متقابل است و هنوز میزانی از آن کاسته نشده است.

از این رو برخی از ما حتی از حیوانات خانگی همانند سگ ها و گربه ها به عنوان صمیمی ترین دوست خود نیز شاید یاد کنیم که این نشان دهنده وفاداری سگ ها به انسان ها می باشد. با این حال حیواناتی مانند سگ ها که از جنب و جوش بالاتری برخوردارند، بیشتر به افراد سالمند پیشنهاد می شود چرا که آنها می توانند توسط این حیوانات سرگرم شوند و فعالیت بیشتری داشته باشند.

با این وجود سگ ها که از یکی از باوفا ترین حیوانات خانگی می باشند، برای آنکه بتوانند ما و یا اعضای خانواده شان را نجات دهند، ممکن است جان خود را به خطر بیندازند و کشته شوند!

برای مثال روز گذشته ویدیویی جالبی در صفحات مجازی از یک سگ که با عنوان " سگ قهرمان " از آن یاد می شد، منتشر گردید و توانست با واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اخیرا ویدیو جالبی در صفحات مجازی از دو توله سگ منتشر شد که در این ویدیو مالک سگ ها بعد از آنکه تصمیم به خروج از باغ برفی خود می گیرد، سوار بر اتومبیل شاسی بلند خود می شود و در عین خارج شدن از باغ متاسفانه به اطراف خود دقت نمی کند!

با این حال توله سگ بازیگوشی به نام چیهوآهوآ در حین جابجایی مالکش در پشت اتومبیل قرار می گیرد که بصورت ناگهانی سگی به نام کولی که به عنوان " سگ قهرمان " شناخته می شود، فورا برای آنکه دوستش آسیب نبیند به سمت او با سرعت می دود و او را از خطر جدی ای که ممکن بود در طی تصادف با اتومبیل ببیند، نجات می دهد.

ویدیو لحظه جالب نجات یافتن توله سگ بازیگوش!

 

لحظه جالب نجات یافتن توله سگ بازیگوش! + فیلم

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی