نجات خلبان
روز یکشنبه گذشته زمانیکه هواپیما سوخو 100 ایرفلوت در مسکو در حین آتش سوزی فرود آمد، ویدیو جالب از جان گذشتگی کمک خلبان برای نجات خلبان توانست با بازدید فراوانی روبرو شود

نجات خلبان در حین آتش سوزی هواپیما!

در میان وسایل حمل و نقل بروز و جدیدی که امروزه دارای طرفداران بسیار زیادی می باشند، می توان به هواپیماها اشاره نمود که شما را در کمترین زمان ممکن به مقصد میرسانند و از طرفی دیگر نسبت به سایر وسایل حمل و نقل، هزینه بیشتری را برای هواپیماها می کنید که علیرغم این هزینه هر یک از مسافران این دید را دارند تا در مقابل هزینه ای که پرداخت می کنند، خدماتدریافت کنند و با استفاده از هواپیماها جانشان را در خطر نیندازند.

با این حال متاسفانه اکثر هواپیماهایی که روزانه در خطوط هوایی جا به جا می شوند فرسوده هستند و می توانند در حین پرواز دچار آسیب های متعددی شوند که نتیجه آن هم کشته شدن تمام مسافران و سرنشینان هواپیما می باشد! از این رو در قبال هزینه ای که شرکت های هواپیمایی دریافت می کنند باید نیازهای مسافران خود را هر چه صریح تر برطرف سازند.

اما گاها نیز ممکن است در عین سالم بودن هواپیما، هواپیما بنابر دلایل طبیعی دچار آسیب های دردناکی شود که در از بین رفتن هواپیما و کشته شدن مسافران موثر واقع شود. برای مثال صبح روز یکشنبه چنین اتفاقی در کشور روسیه رخ داد که متاسفانه طبق گزارشات انجام شده هواپیما در بدو پرواز توسط رعد و برق دچار آتش سوزی می شود. 

از این رو ابتدا گفته شد که حدودا 12 نفر از سرنشینان جان خود را از دست دادند و این میزان در نهایت به تعداد 41 نفر تغییر یافت که تمامی آنها در هواپیما سوخو 100 ایرفلوت در مسکو رخ داد. اما روز گذشته ویدیو دیدنی از این هواپیما توسط یکی از کاربران صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های متعددی صورت گیرد.

همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید، از قرار معلوم گویی کمک خلبان در حین آتش سوزی موفق به خارج شدن از هواپیما می شود و خلبان نمی تواند از کابین خارج شود. اما این پایان خلبان نبود و کمک خلبان برای نجات جان خلبان اقدام می کند و اقدام از جان گذشتگی کمک خلبان توانست در صفحات مجازی به بیشترین میزان ممکن دیده شود.

ویدیو نجات دیدنی خلبان در حین آتش سوزی هواپیما!

نجات خلبان در حین آتش سوزی هواپیما! + فیلم

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی