نمناک سرگرمیبدون شرح نجات دختر بچه گیر افتاده در ارتفاع توسط پلیس قهرمان + فیلم
نجات دختر بچه ، نجات دختر بچه توسط پلیس
یک پلیس قهرمان دختر بچه 4 ساله ای که در ارتفاع و در بین نرده های فلزی بالکن خانه شان گیر افتاده بود را نجات داد.

نجات دختر بچه گیر افتاده در ارتفاع توسط پلیس

همان گونه که مطلع هستید کودکان دارای روحیه ای عاطفی و خاص به همراه میزان بسیار زیادی کنجکاوی هستند که گاها این میزان از کنجکاوی بقدری است که می تواند جان آنها را به خطر بیندازد.با این وجود بنا به این دلیل باید از آنها به شدت مراقب بود تا در این دوره از زندگی آنها آسیبی به آنها وارد نشود چرا که آسیب وارد شده به آنها می تواند گاها جبران ناپذیر و یا حتی منجر به مرگ آنها بشود.

روز گذشته ویدیویی جالب و در عین حال از یک دختر بچه 4 ساله کنجکاو که در نرده های بیرونی بالکن خانه شان گیر کرده بود در صفحات مجازی منتشر شد و به طبع با واکنش های زیادی روبرو شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

نجات دختر بچه

 گیر افتادن دختر بچه در بین نرده های فلزی بالکن

روز گذشته،یک افسر پلیس زمانیکه در حال عبور از یک محله در شهر یانگ جیانگ در جنوب چین بود که بطور ناگهانی صدای گریه یک بچه را احساس می کند و به بالای سر خود می نگرد تا علت این میزان از گریه را متوجه شد که ناگهان دختر بچه 4 ساله ای که در نرده های فلزی بالکن خانه خود گیر کرده بود را مشاهده می کند.

پس از آنکه افسر پلیس متوجه این موضوع می شود فورا به مامورین آتش نشانی تماس برقرار می نماید و گیر کردن بچه را اطلاع می دهد تا آنها هر چه سریعتر خودشان را برای نجات دختر بچه 4 ساله برسانند.

نجات دختر بچه 4 ساله

خارج کردن دختر بچه گیر افتاده در ارتفاع

اما در این حین مامور پلیس قهرمان و دلسوز برای نجات دختر بچه 4 ساله وارد خانه آنها می شود و به طبقه 5م ساختمان مسکونی می رود و هر چه درب خانه را به صدا در می آورد صدایی را متوجه نمی شود که ناچار مجبور به شکستن درب خانه می شود و به سمت بالکن می رود.وی بدون هیچ مقدمه ای به سمت بالکن می شتابد و دختر بچه 4 ساله را با حالی نگران و غمگین مشاهده می کند.

به هر حال زمانیکه وی وارد می شود همزمان مامورین آتش نشانی برای امداد رسانی به دختر بچه در خانه حاضر می شوند و همان گونه که مشاهده می کنید آنها با موفقیت توانستند دختر بچه را از نرده های فلزی بالکن نجات دهند.

نجات دختر بچه توسط پلیس

نجات دختر بچه توسط پلیس قهرمان

خوشبختانه دختر بچه 4 ساله هیچ آسیبی ندید و توانست جان سالم بدر ببرد و طبق آخرین آمار و اطلاعات دختر بچه 4 ساله در خانه تنها بوده و علت اینکه چرا پدر و مادر او در بیرون از خانه بودند هنوز معلوم و مشخص نیست.

ویدیو نجات دختر بچه گیر افتاده در ارتفاع توسط پلیس

نجات دختر بچه ای که در بین نرده ها در ارتفاع گیر افتاده بود

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف