نمناک سرگرمیگوناگون نجات زن جوان از خودکشی در راه آهن + فیلم
روز گذشته زمانیکه یک زن جوان ترکیه ای قصد خودکشی در راه آهن نمود، خوشبختانه توسط یکی از مسافرین ایستگاه نجات داده شد!

نجات زن جوان از خودکشی

در دنیای امروزه با گذشت بیش از هزاران قرن از عمر کره زمین، شاهد تغییر و تحولات بسیار زیادی هستیم که این تغییرات به میزان بسیار زیادی زندگی را دگرگون ساخته است و انسان ها برای برطرف کردن نیازهای روزمره خود نیاز به سعی و تلاش بسیار زیادی دارند. با این وجود از مهم ترین و اصلی ترین نیازهای انسان ها می توان به خوراک، پوشاک و مسکن اشاره نمود که دو مورد اول برای زندگی هر انسانی لازم و ضروری است.

از این رو برای برطرف کردن نیازها ابتدا نیاز به فراهم سازی مشاغل مختلف می باشد که انسان ها و شهروندان هر منطقه با استفاده از کار کردن در زمینه های مورد علاقه شان، نیازهای اصلی و مهم خود و اعضای خانواده شان را برطرف سازند. با این وجود برای برطرف کردن نیازهای اصلی نیاز به اشتغال زایی می باشد.

اما در غیر اینصورت اگر اشتغال زایی ایجاد نشود، افراد ممکن است دچار افسردگی و حتی انزوا نیز شوند که نتیجه آن بسیار تلخ و عواقب آن نیز بسیار ناخوشایند است که می تواند حتی فرد را نیز وادار به مرگ سازد که این می تواند نشان هشدار به جامعه باشد. از این رو ایجاد اشتغال از جنبه های مختلف می تواند در زندگی هر فردی بسیار موثر و تاثیرگذار نیز باشد.

برای مثال روز گذشته ویدیو تلخی از راه آهن ترکیه در صفحات مجازی منتشر شد که در آن یک زن جوان زمانیکه متوجه نزدیک شدن قطار به سمت ایستگاه می شود، برای خودکشی خودش را آماده می کند و به سمت ریل قطار می پرد. در همین حین یکی دیگر از مسافرینی که در ایستگاه بود فورا برای نجات این زن جوان اقدام کرد و موفق به نجات وی شد.

ویدیو نجات زن جوان از خودکشی در راه آهن 

نجات زن جوان از خودکشی در راه آهن + فیلم

نجات زن جوان از خودکشی در راه آهن + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف