نمناک اخبارحوادث نجات زن میانسال از دام راننده شیطان صفت در چیتگر
راننده ، راننده شیطان صفت
راننده شیطان صفت خودروی پراید که زن میانسالی را با انگیزه آزار و اذیت به چیتگر برده بود پیش از اجرای نقشه شوم خود توسط ماموران پلیس دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 22 مرداد 1394
بازدید : 6,879 نفر

ساعت 20 و 30 دقیقه سهشنبهمأموران پلیس گشت چیتگر دریکی از فرعی های پارک به رفتار سرنشینان یک دستگاه پراید سفید مشکوک شده و به بررسی موضوع پرداختند.

پس از توقف پراید، زن میان سال به مأموران گفت راننده پراید او را ربوده و قصد آزار و اذیتش را دارد. با دستگیری راننده 35 ساله و تشکیل پرونده، متهم و شاکی صبح دیروز مقابل بازپرس جنایی قرار گرفتند.

زن 40 ساله در شکایتش مدعی شد دو روز قبل برای پیدا کردن کار از تبریز به خانه یکی از اقوام در کرج آمدم. هنگام بازگشت به خانه سوار خودروی آژانسی شده و به سمت پلیس راه حصارک رفتم اما راننده مرا به اشتباه به کمال آباد برد. آنجا پیاده و سوار خودروی پرایدی شدم اما راننده مرا به چیتگر برد و قصد آزار و اذیتم را داشت که قبل از اینکه موفق شود مأموران به کمکم آمدند.

در ادامه مرد 35 ساله با اعتراف به ربودن زن میان سال گفت:در حال مسافرکشی در کمال آباد بودم که متوجه زن جوان شدم. وقتی فهمیدم او غریب است و مسیر رانمی شناسد، وسوسه شدم او را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار دهم. به همین دلیل او را به چیتگر بردم که مأمورانسررسیدند و مرا دستگیر کردند. متأهل هستم و با این کار زندگی ام از هم پاشید و آبرویم رفت.

با اعترافات متهم، وی با دستور محسن مدیر روستا بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی، به اتهام آدم ربایی بازداشت شد و در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

نجات زن میانسال از دام راننده شیطان صفت در چیتگر

نجات زن میانسال از دام راننده شیطان صفت در چیتگر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 25
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 22 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف