نمناک اخبارحوادث نجات زن 60 ساله از چاه پس از 4 روز + تصاویر
نجات ، نجات زن سالخورده
زن شصت ساله که در جریان تخریب چاه خانه اش در شهرستان ملایر به عمق هفت متری آن سقوط کرده بود، پس از چهار روز به طور معجزه آسایی از مرگ نجات یافت.
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1394
بازدید : 10,847 نفر

 مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرستان ملایر در خصوص این حادثه گفت:ساعت 16 و 42 دقیقه هفدهم فروردین امسال مردی با سامانه 125 آتش نشانی این شهر تماس گرفت و برای نجات مادر شصت ساله اش که به داخل چاه خانه شان سقوط کرده بود، کمک خواست. دو گروه از آتش نشان برای نجات این زن به خانه ویلایی او در خیابان قائم مقام این شهر اعزام شدند.

وحید جوادی ادامه داد:با تحقیق اولیه از این مرد معلوم شد اوچند بار با خانه مادرش که به تنهایی زندگی می کرده تماس گرفته اما کسی پاسخگو نبوده تا این که تصمیم گرفته برای بررسی موضوع به آنجا برود اما هر چه زنگ در خانه را به صدا در آورده، کسی در را باز نکرده است. او وارد خانه شده و پس از جستجو مشاهده کرده چاه زیر اتاق نشیمن تخریب شده و مادر سالخورده اش به درون آن افتاده است.

وی یادآور شد:با حضور آتش نشانان، آنها ابتدا به ایمن سازی محل پرداختند تا از ریزش بیشتر دهانه چاه جلوگیری کنند، بعد از آن یکی از امدادگران وارد عمق هفت متری چاه شد و توانست زن شصت ساله را که به طور معجزه آسایی در جریان این سقوط زنده مانده بود و فقط جراحات سطحی روی بدنش مشاهده می شد، نجات داده و از آنجا خارج کند. این زن سپس تحویل امدادگران اورژانس شد.
 
نجات زن سالخورده
 
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرستان ملایر خاطرنشان کرد:در صحبت های اولیه این زن معلوم شد او روز حادثه در حال خارج شدن از اتاق نشیمن بوده که ناگهان چاه فاضلابی که سال ها پیش زیر ساختمان بنا شده بوده، فرو ریخته و او به درون آن سقوط کرده است. این زن چهار روز بدون آب و غذا با مرگ جدال می کرد که با عملیات آتش نشانان از مرگ نجات یافت. زمانی که از این حادثه مطلع شدیم و برای نجات زن سالخورده وارد عمل شدیم، گمان نمی کردیم او زنده باشد.
 
نجات زن سالخورده
 
جوادی گفت:بررسی کارشناسان آتش نشانی از محل نشان می داد به دلیل قدیمی بودن و ریزش چاه این حادثه رخ داده بود و وضع زن نجات یافته از سوی پزشکان رضایت بخش اعلام شده است.

نجات زن 60 ساله از چاه پس از 4 روز + تصاویر

نجات زن 60 ساله از چاه پس از 4 روز + تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 46
برگرفته از جام جم-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 43 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف