نمناک ورزشگوناگون نجات شناگر المپیک 2016 از مرگ
شناگر المپیک 2016 ، المپیک 2016 ریودوژانیرو
یکی از هواداران مارک هورتون شناگر المپیک 2016 متوجه تغییر رنگ خال او شده بود و هشدار داده بود که باعث نجات قهرمان المپیک شد.
تاریخ انتشار : 1 آبان 1395

نجات مارک هورتون از مرگ

مارک هوتون شناگر المپیک 2016 که خال مشکوک به سرطان داشت و از آن بی خبر بود توسط هشدار یک هوادار از تغییر رنگ خال باخبر شد و آن را برداشت.

مارک هورتون استرالیایی در المپیک 2016 ریودوژانیرو در رشته 400 متر آزاد قهرمان شد. پس از این بازی ها، تیم پزشکی شنای استرالیا ایمیلی را دریافت کرد که در آن، یک هوادار از تغییر رنگ غیر معمول یک خال بر روی قفسه سینه هورتون خبر داده بود.

المپیک 2016 ریودوژانیرو

مارک هورتون شناگر المپیک 2016


شناگر 20 ساله استرالیایی به تازگی خال مشکوک به سرطان را برداشت. او پس از عمل جراحی در اینستاگرامش عکسی منتشر کرد و نوشت:قابل توجه کسی که آن ایمیل را برای کادر پزشکی تیم شنا فرستاد و به من گفت که آن خال بررسی شود. هشدار خوبی بود.

قهرمان المپیک در این رابطه به روزنامه هرالد سان گفت :فکر می کنم این شخص یک متخصص بود که توانست از طریق تلویزیون و در جریان بازی های المپیک، غیر عادی بودن خال را تشخیص بدهد.

استرالیا یکی از کشورهایی است که آمار سرطان پوست در آن زیاد است. 66 درصد مردم این کشور در معرض این بیماری قرار دارند. هر سال دو هزار استرالیایی به علت سرطان پوست جان خود را از دست می دهند.

نجات شناگر المپیک 2016 از مرگ

نجات شناگر المپیک 2016 از مرگ
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ایسنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف