نمناک سرگرمیگوناگون مادری که برای نجات فرزندش با تمساح جنگید + عکس
نجات فرزند از تمساح ، مادری که فرزندش را نجات داد
یک پسر 11 ساله در مکزیک در یک روخانه به خطر افتاد و با تمساحی رو به رو شد که مادر این پسر برای نجات فرزندش از تمساح اقدامی شجاعانه انجام داد.

مادری که برای نجات فرزندش با تمساح جنگید

خانم رسمی داوان 37 ساله از مکزیک روز گذشته برای نجات فرزند از تمساح در یک رودخانه،اقدامی شوکه کننده انجام داد که باعث تعجب همگان شد و خبرهای حاکی از آن در صفحات مجازی انتشار یافتند و کاربران زیادی به آن واکنش نشان دادند.جزئیات کامل این مطلب را از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

مادر دلسوز و بی باک به نام رسمی داوان،روز گذشته زمانیکه احساس کرد جان پسر 11ساله اش به نام یادی پوترا در خطر است دست به اقدامی شوکه کننده و در عین حال شجاعانه زد.طبق آخرین اطلاعات این مادر جوان،تمساحی ترسناک و بزرگی را در داخل رودخانه مشاهده می نماید که در حال نزدیک شدن به پسرش با فاصله 15 متری بود.بعد از مشاهده این صحنه مادر جوان احساس خطر می کند و فورا برای نجات جان فرزندش اقدام می کند.

نجات فرزند از تمساح

مادری که فرزندش را نجات داد

جنگیدن مادر با تمساح برای نجات فرزند

وی در ابتدا با کمی فریاد فرزندش را آگاه نمود و سپس به سمت او شنا کرد و بعد از گرفتنش به سمت کنار رودخانه منتقلش کرد.اما وی می دانست که مجددا تمساح به سمت آنها خواهد آمد،و به همین دلیل مجددا به سمت رودخانه رفت که بطور معجزه آسایی تمساح مسیرش را تغییر داد و از این مادر و بچه اش فاصله گرفت.

خانم رسمی داوان پس از اقدامش این چنین گفت:من پس از مشاهده نزدیک شدن تمساح بزرگ به فرزندم،احساس خطر کردم و با خود گفتم که باید اینک جان فرزندم را نجات بدهم و فورا به سمت پسرم شنا کردم و آنرا به سمت کنار رودخانه آوردم و در همین حین اصلا برایم مهم نبود که چه موجودی در مقابل من و فرزندم قرار گرفته است.

خوشبختانه برای این مادر و پسر هیچ اتفاق ناگواری نیوفتاد و تنها کمی خراش بر روی بدن پسر یازده ساله افتاده بود و بعد از این اتفاق به بیمارستان منتقل شد.مسئولین محیط زیست نیز برای اینکه این حادثه مجددا برای شخصی رخ ندهد،تصمیم به جمع آوری تمساح های آن منطقه گرفت و هنوز گونه دقیق این تمساح ها منتشر نشده است.

نجات فرزند از چنگ تمساح وحشی توسط مادر شجاع

مادری که برای نجات فرزندش با تمساح جنگید + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از بخش سرگرمی/ن/ ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف