نمناک سرگرمیدیدنی ها لحظه نجات مربی باغ وحش توسط یک ببر + تصاویر
ببر ، پلنگ
در باغ وحشی واقع در مکزیکوسیتی پلنگی وحشی به مربی این باغ وحش حمله ور شده اما با عکس العمل یک ببر روبرو شد و از این طعمه ناکام ماند.

نجات کارمند باغ وحش از چنگال پلنگ توسط یک ببر

میرور، یکی از کارکنان باغ وحش گربه سانان در مکزیکو سیتی به نام "ادواردو سریو" از نزدیک شدن یک پلنگ به خودش بی اطلاع بود. اما پیش از آنکه پلنگ به وی برسد، یک ببر به نجات وی شتافت.

تصاویری که در اینجا می بینیم واقعا احساسات هر شخصی را تحت تاثیر قرار می دهند. یک پلنگ برای نجات جان مربی اش با یک ببر درگیر می شود. ادواردو سریو مربی یک باغ وحش در مکزیکوسیتی بوده و در حال بازی کردن با چند پلنگ و ببر بوده است. در همین حال یک ببر براساس غرایض ذاتی خودش سعی می کند از راه دور به سمت این مربی دویده و از پشت به وی حمله کند که در این میان یکی از پلنگ ها به سرعت دویده و جلوی این کار ببر را می گیرد.

ببر

پس از درگیرشدن ببر و پلنگ, ادواردو متوجه پشت سرش می شود و خیلی زود سعی می کند کنترل اوضاع را به دست گرفته و آنها را آرام کند.

ببر

ببر

ببر

این پلنگ که "دارما" نام گرفته است، به یکباره به سمت یکی از کارکنان باغ وحش دوید. اما در کمتر از چند ثانیه، یک ببر به نام "استلان" به سمت دارما حمله کرد و مانع دویدن وی به سمت ادواردو سریو شد.

ببر

ببر

ببر

لحظه نجات مربی باغ وحش توسط یک ببر + تصاویر

لحظه نجات مربی باغ وحش توسط یک ببر + تصاویر
: امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از عصرخبر - / ل
این مطلب مفید بود ؟
7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف