دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث نجات معجزه آسای دختر جوان در تصادف شدید
تصادف شدید ، تصادف وحشتناک
دختر جوانی که بر اثر برخورد با خودروی خود با گاردریل های اتوبان همت به شدت آسیب دیده بود و در خودروی خود حبس شده بود به طور معجزه آسایی نجات یافت.
تاریخ انتشار : 6 فروردین 1394
بازدید : 6,229 نفر

شب گذشته دختر جوانی که بر اثر تصادف و برخورد با گاردریل ها در اتوبان همت در خودروی خود محبوس شده بود توسط مامورین اتش نشانی نجات پیدا کرد.

سیدجلال ملکیسخنگوی سازمان آتش نشانی در گفت وگو با ایسنا، درباره این حادثه گفت:شب گذشته در ساعت 22 و 49 دقیقه بروز حادثه برای خودرویی در مسیر شرق به غرب اتوبان همت نرسیده به خروجی اشرفی اصفهانی گزارش شد که به محض اعلام مامورین ایستگاه 55 به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود:در محل مشاهده شد یک دستگاه خودروی پراید به هنگام حرکت به دلیل نامشخصی به شدت با گاردریل اتوبان برخورد کرده است بطوریکه گاردریل داخل خودرو رفته و راننده که یک خانم 21 ساله بود بین گاردریل و اتاق خودرو محبوس شده است.
 
به گفته وی آتش نشانان عملیات را آغاز و نهایتا موفق شدند این خانم را که به شدت از ناحیه دست و پا آسیب دیده بود از لای آهن پاره ها خارج و تحویل عوامل اورژانس دهند. 

 

نجات معجزه آسای دختر جوان در تصادف شدید

نجات معجزه آسای دختر جوان در تصادف شدید
3.723
برگرفته از صبحانه - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 17 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف