نمناک اخبارگوناگون نجات معجزه آسا دختری که 17 ساعت وارونه زیرآوار ماند+عکس
نجات معجزه آسا ، نجات معجزه آسا
زلزله ای با قدرت 6.5 ریشتر مرکز ایتالیا را لرزاند و جان صدها تن را گرفت اما در این بین نجات معجزه آسای یک دختربچه که در شرایط خطرناکی زیرآوار گرفتار شده بود خبری خوشحال کننده بود.
تاریخ انتشار : 4 شهریور 1395

نجات معجزه آسا و زنده بیرون آمدن دختر 10 ساله از زیر آوار:

تصاویر لحظاتی را نشان می دهند که یک ماجرای نجات دختربچه 10 ساله ایتالیایی بعد از 17 ساعت از زیر آوار را توصیف می کند. بعد از وقع زمین لرزه شدید و کشته شدن حداقل 270 نفر در این حادثه فعالیت گروه نجات و امداد همچنان ادامه داشت تا اینکه توانستند یک کودک را از زیر آوار زنده خارج کنند.این دختر 17 ساعت به صورت وارونه در میان تیراهن و آجرهای آپارتمان تخریب شده گرفتار شده بود تا اینکه توسط یکی از نیروهای امداد نجات یافت.

نجات معجزه آسای

نجات معجزه آسای دختربچه 10 ساله از زیر آوار

یکی از نیروهای امداد در حال بررسی ساختمان تخریب شده در مرکز شهر بود که ناگهان احساس کرد صدایی می شنود با آرام کردن صداهای اطراف به محل نزدیک شد تا به دقت به صداها گوش دهد . نقطه ای که دختربچه در ان گرفتار شده بود به دلیل وجود آوار و گرد و خاک به سختی قابل مشاهده بود ولی بالاخره نیروهای امداد توانستند حضور قطعی یک موجود زنده را در انجا تشخیص دهند و خودشان را به انجا برسانند. نیروهای امداد از دختربچه خواستند تا بدون حرکت در همان حالت باقی بماند چرا که کوچکترین حرکت ممکن بود با ریزش دوباره آوار و مرگ او منجرشود. در نهایت یکی از اعضای امداد توانست دختربچه را از زیر اوار بیرون اورد.

نجات معجزه آسا

نجات معجزه آسا

نجات معجزه آسا

لحظات نجات معجزه آسای دختربچه از زیر آوار زلزله شدید ایتالیا

 

نجات معجزه آسا دختری که 17 ساعت وارونه زیرآوار ماند+عکس

نجات معجزه آسا دختری که 17 ساعت وارونه زیرآوار ماند+عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 13
منبع : بخش خبری نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف