نمناک اخبارحوادث نجات کارگر افغان از دستگاه بتن ساز + تصاویر
کارگر ، دستگاه بتن ساز
کارگر افغانی در جاده شهریار بر اثر بی احتیاطی داخل دستگاه بتن ساز افتاده بود که با تلاش ماموران آتش نشانی نجات یافت.
تاریخ انتشار : 14 مرداد 1394
بازدید : 4,026 نفر

جزئیات ماجرای گیر کردن کارگر افغانی داخل دستگاه بتن ساز؛ ساعت 09:49 دقیقه صبح امروز بااطلاعرسانی این حادثه توسط مسئولین یک شرکت بتنسازی به سامانه 125 ستاد فرماندهی آتشنشانی تهران بیدرنگنجات گران ایستگاه 59 را به کمک آتشنشانان باغستان شهریار در جاده شهریار، بعد از پل بادامک، به سمت تهران خیابان وحید یک اعزام کرد.

دستگاه بتن ساز


حسینحسین بیگی، معاون منطقه چهار عملیات گفت:در داخل شرکت بتنسازییک کارگر تبعه کشور افغانستان به دلیل نامعلوم در داخل دستگاه بتن خردکن سقوط کرده و از ناحیه شکم در بین فکهای فولادی دستگاه بتن ساز گیرکرده بود که این امر منجر به پارگی و خونریزی شدید وی شده بود.

دستگاه بتن ساز


وی افزود:نجات گران با ارزیابی سریع و دقیق این شرایط حساس که سرعت و دقت و تمرکز فوق العاده بالایی را می طلبید، با استفاده از ابزارهای نجات و با برش قسمت هایی از این دستگاه غولپیکر توانستند در حداقل زمان ممکن به فرد مصدوم دستیافته و او را که وضعیت جسمی نامناسبی قرار داشت را خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه دادند.

کارگر


آتشنشانان پس از ارائه تذکرات ایمنی و تحویل محل حادثه به مالک و عوامل انتظامی به مأموریت خود پایان دادند.

نجات کارگر افغان از دستگاه بتن ساز + تصاویر

نجات کارگر افغان از دستگاه بتن ساز + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف