نمناک سرگرمیگوناگون نجات یافتن دو کودک تنها چند ثانیه قبل از انفجار! + فیلم
مادر جوانی به نام کاترین مایز از استرالیا، روز گذشته در طی ویدیوی دراماتیک و جالبی که توسط دوربین مدار بسته ضبط شده بود توانست کودکانش را از مرگ بصورت فداکارانه نجات دهد.

نجات یافتن دو کودک تنها چند ثانیه قبل از انفجار!

هر یک از ما احساسات متفاوتی را در طول زندگی مان تجربه کرده ایم و توانسته ایم با خوبی و بدی آنها کنار بیاییم و به نحوی در هر یک از آنها تجربه کافی را بدست آورده ایم. با این حال از بهترین و جالب ترین احساساتی که می توان آنرا در طول زندگی احساس کنید، احساس پدر یا مادری می باشد که متولد شدن یک نوزاد در خانواده شما می تواند عطر و بوی خانواده تان را تغییر دهد.

از این رو مسئولیت سنگینی بر روی دوش شما قرار می گیرد و باید در شکل گیری شخصیت نوزاد تازه متولد شده خود از همان ابتدا موثر واقع شوید و بتوانید در موفقیت آن تاثیرگذار باشید که متاسفانه برخی از والدین این مسئولیت سنگین را تنها در 3 الی 4 سالگی کودک خود می دانند و بر این باور هستند که کودک تازه متولد شده آنها می تواند نیازهای خود را برطرف کند که این تنها طرز تفکری اشتباه است.

شکل گیری شخصیت انسان از همان بدو تولد آغاز شده و تا سن 8 سالگی به بیشترین میزان تکمیل پیدا می کند که نوع رفتار، حرف زدن، برخورد و... والدین می تواند در شخصیت فرزند آنها موثر واقع شود.

با این وجود روز گذشته ویدیویی بسیار جالب و دیدنی از جان گذشتگی مادر جوان استرالیایی منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

مادر جوانی به نام کاترین مایز از استرالیا، روز گذشته در طی ویدیوی دراماتیک و خوشایندی که توسط دوربین های مداربسته ضبط شده بود، توانست با بازدید و واکنش های مختلفی روبرو شود. از قرار معلوم مادر جوان استرالیایی زمانیکه احساس می کند اتومبیل مزدا CX-5 وی دچار مشکل شده است، فورا اقدام به بیرون آوردن کودکانش از این اتومبیل می کند.

این عملیات نجات که توسط مادر فداکار جوان انجام شد، تنها چند ثانیه به طول انجامید و توانست با موفقیت روبرو شود و تنها چند ثانیه قبل از انفجار توانست جان فرزندانش را از این اتفاق تلخ نجات دهد که این اتفاق توانست با واکنش های مختلفی از جانب کاربران صفحات مجازی روبرو شود.

ویدیو نجات یافتن دو کودک تنها چند ثانیه قبل از انفجار!

نجات یافتن دو کودک تنها چند ثانیه قبل از انفجار! + فیلم

نجات یافتن دو کودک تنها چند ثانیه قبل از انفجار! + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف