نمناک سرگرمیدیدنی ها زنی که از ساختمان 8 طبقه پرید ولی زنده ماند! + عکس
زن ، سقوط از ساختمان
یک زن که در حادثه آتش سوزی در میان شعله های آتش قرار گرفته بود برای نجات جان خودش از پنجره طبقه هشتم بیرون پرید اما بطور معجزه آسایی زنده ماند.

زنی که 8 طبقه را پایین پرید

در فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده دیده می شود که این زن در انتظار آتش نشانان بوده و هنگامیکه آتش نشانان نتوانسته اند او را به موقع نجات دهند خود دست به کار شده و به پائین پریده استیک زن ساکن ساختمان بلندی در مسکو زمانی که بلوک ساختمانی را در شعله های آتش دید، برای فرار از پنجره آپارتمان بیرون پرید.

 
زن
 
ویدیویی که از این حادثه در فضای مجازی منتشر شده است، نشان می دهد که این ساختمان بلند در آتش در حال سوختن است و زنی از بالکن خانه خود آویزان شده است اما پس از گذشت چند ثانیه دیگر نمی تواند لبه بالکن را نگه دارد و به پایین سقوط می کند.
 
زن
 
در حالیکه همه باور داشتند که وی دیگر جان خود را از دست داده، نیروهای اورژانس در صحنه حادثه حاضر شدند و این زن سقوط کرده از 8 طبقه را معاینه کردند و او را زنده به بیمارستان منتقل کردند.
 
زن
 
گفتنی است؛ این زن تنها به دلیل ود نفس کشیدن در بیمارستان بستری شد و جراحت و مصدومیت فیزیکی نداشت.

زنی که از ساختمان 8 طبقه پرید ولی زنده ماند! + عکس

زنی که از ساختمان 8 طبقه پرید ولی زنده ماند! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف