نمناک سرگرمیآیا میدانید درباره نحوه کار کردن آسانسورها چه میدانید؟ + فیلم
آسانسور ، آسانسورها
فیلمی از نحوه کار کردن آسانسورها در این میلب برایتان گردآوری کرده ایم که در آن میتوانید به خوبی ببینید که زمانی که در یک آسانسور هستید چگونه به طبقه بالا یا پایین حرکت میکنید.

آسانسورها چگونه کار میکنند

همه ما در طول روز بارها و بارها از آسانسور استفاده میکنیم اما تا بحال شده است که درباره نحوه کار کردن آسانسورها فکر کنید ؟ ما در این مطلب با یک ویدئو شما را با نحوه کار کردن آسانسورها آشنا میکنیم.

در سال 1800 تولید فولاد ، انقلابی در ساخت ساختمانهای بلند مرتبه ایجاد کرد. اسکلت بندی بناها به کمک فلزات شروع شد و معماران و مهندسان آسمانخراشهایی به طول صدها پا ساختند.
اما اگر اختراعی بنام آسانسور نبود، این برجها قابل استفاده نبودند. آسانسورهای مدرنی ساخته شد تا مردم بتوانند براحتی و با ایمنی زیاد به بالاترین طبقات آسمانخراشها بروند.

امروزه شهرهائی مثل نیویورک کاملا” به آسانسورها وابسته اند. دراین بخش ما با نحوه حرکت و سیستم های کنترلی آسانسورها آشنا خواهیم شد و ایمنی آنها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

با چگونگی کار آسانسورها بیشتر آشنا شوید

نحوه کار آسانسور ساده است. آسانسور از کابینی که به یک سیستم بالابر متصل شده و کابلی که به یک جعبه متصل است، تشکیل شده است.
البته پیچیدگی آسانسورهای مدرن از اینها بیشتر است. آسانسورهای جدید به سیستم مکانیکی پیشرفته ای نیاز دارند تا وزن کابین و مسافران را تحمل کنند و ایمنی جان آنها را تضمین کند.

نحوه کار کردن آسانسور

آسانسور امروزه به یکی از ملزومات زندگی شهری تبدیل شده است

امروزه دو نوع آسانسور کاربرد بیشتری دارند:آسانسورهای هیدرولیک و آسانسورهای طنابی

فیلمی از نحوه کار کردن آسانسور

درباره نحوه کار کردن آسانسورها چه میدانید؟ + فیلم

درباره نحوه کار کردن آسانسورها چه میدانید؟ + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از عصر ایران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف