دیگران چه می خوانند..؟
نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی نحوه ی آرایش چشم کسانی که پلکشان پف دارد
آرایش پلک پف دار ، آرایش چشم
آرایش چشم هایی که پلک هایش پف کرده باشد شاید از نظر شما سخت باشد اما با همراهی در ادامه متوجه این اشتباه می شوید.
بازدید : 11,378 نفر

زیبایی و آرایش چشم

اول از همه باید فون پوست را زد، یعنی صورت را کامل با کرم پودر همیشگی پوشاند و رنگ را کاملا پخش و هماهنگ کرد. بعد از این مرحله، به ترتیب اعدادی که در ادامه گفته شده، پیش بروید تا به هدف برسید!


  پف پلک

نحوه ی آرایش پلک پف دار


اول به شکل صورت توجه کنید
صورت مثلثی شکل است یعنی ارتفاع صورت کمی بلندتر از پهنای آن است. پهن ترین قسمت صورت پیشانی است یا اینکه با پهنای گونه ها برابر است. خط فک بلند است، چانه کمی تیز است و صورت از گونه ها به سمت پایین کم کم باریک می شود. خط فک پهن ترین قسمت صورت است.

راهنمای آرایش چشم ها برای کسانی که پلک شان پف دارد

 

  • 1- اولین مشکل این صورت این است که پشت پلک کمی پف دارد بنابراین باید به نوعی آن را پوشاند، توصیه می کنیم با استفاده از سایه تیره پشت پلک بالا را کامل تیره کنید تا پف کمتر به چشم بیاید و در نهایت گوشه های خارجی چشم را به سمت بیرون محو کنید.

 

 

  • 2- توصیه می کنیم یک خط چشم پهن سراسری روی پلک بالا بکشید، یعنی خط چشم را از گوشه داخلی به سمت انتهای چشم بکشید و گوشه های خارجی را کمی پهن تر کنید. همچنین برای اینکه چشم ها بیشتر خود را نشان دهند داخل چشم را هم خط چشم بکشید. خط چشم پایین را می توانید به 2گونه بکشید؛ یکی اینکه کامل خط چشم بکشید و بعد با انگشت کمی رنگ مشکی را پخش کنید. روش دیگر این است که خط چشم پایین را با فاصله بکشید، یعنی از گوشه داخلی تا انتها با فاصله کمی از خط مژه بکشید و بعد از گوشه داخلی کمی به سمت بیرون بروید، با این کار چشم بزرگ تر و درشت تر جلوه می کند.

 

 

  • 3- برای چنین صورتی ابرو باید نه خیلی صاف باشد و نه خیلی هشتی، بهتر است حالتی بینابین انتخاب شود.

 

 

  • 4- همان طور که می بینید بینی کوچک بوده ولی از گوشه ها کمی پهن است. برای جمع کردن این پهنی توصیه می کنیم که کناره های بینی را با یک کرم پودر کمی تیره، بپوشانید، البته باید حواستان باشد که نباید این تیرگی تا نزدیک چشم بیاید.

 

  • 5- اگر سایه تیره استفاده کرده اید توصیه می کنیم بهتر است که رژلب پررنگ استفاده نکنید، بلکه سراغ یک رژ کم رنگ مثل کالباسی بروید.

 

  • 6- به طور کلی باید بدانید که خط های افقی صورت را گردتر می کند و خطوط عمودی صورت را درازتر نشان می دهد. برای چنین صورتی باید کاری کنید که گردتر به نظر برسد بنابراین کجی رژگونه باید کمی افقی باشد، یعنی از پایین لاله گوش شروع کرده و زیر خط گونه را آرایش کنید.

 

آرایش چشم ، نحوه ی آرایش چشم کسانی که پلکشان پف دارد

برگرفته از مجله سیب سبز
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف