دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارسیاست نخستین شناور تندرو بالگردبر سپاه رونمایی شد + تصاویر
شناور تندرو ، شناور تندرو سپاه
نخستین «شناور تندرو برد بلند بالگردبر» ساخت سپاه باحضور فرمانده نیروی دریایی سپاه و جانشین فرمانده کل سپاه در بوشهر به آب انداخته شد.
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1395
بازدید : 1,524 نفر

رونمایی از نخستین شناور تندرو بالگردبر سپاه

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه از الحاق شناور تندرو برد بلند بالگردبر شهید محمد ناظری در بوشهر خبر داد و گفت:این شناور دارای جدیدترین تجهیزات و امکانات است.

سردار علی رزمجو صبح سه شنبه در مراسم آب اندازی شناور تندرو برد بلند بالگردبر شهید ناظری با اشاره به اینکه این شناور افتخاری دیگر از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، اضافه کرد:این شناور جدیدترین نوع از بدنه شناورهای روز دنیا با قابلیت دریانوردی در امواج خروشان و نشست و برخواست بالگرد است.

نخستین شناور تندرو بُرد بلند با قابلیت حمل بالگرد با نام شهیدناظری ساخت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح سه شنبه باحضور فرمانده نیروی دریایی سپاه و جانشین فرمانده کل سپاه در بوشهر رونمایی و به آب انداخته شد.

این شناور با تلاش متخصصان داخلی در موسسه شهید محلاتی و بر اساس آخرین استانداردهای بین المللی ساخته شده است. بُرد دریانوردی آن بیش از 10 هزار کیلومتر است و شناور 55 متر طول، 14.1 متر عرض و 13 متر ارتفاع دارد. همچنین این شناور 240 تن وزن دارد و با سرعت 27 گره دریایی می تواند طی مسیر کند.

 شناور تندرو

نخستین شناور تندرو بالگردبر سپاه

به گفته ی سردار فدوی فرمانده ندسا این پروژه بزرگ و مهم طی 14 ماه انجام شده است و 112 هزار نفر ساعت برای ساخت این شناور صرف شده است.

سردار رزمجو افزود:الحاق این شناور به نام شهید محمد ناظری نامگذاری شده است که بر توان بازدارندگی ایران اسلامی می افزاید و بر روی دستگاه های محاسباتی دشمنی اثر خواهد گذاشت.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت:آمریکایی ها از خود تعریف جهانی می کنند و ما مواجه با چنین دشمنی هستیم که علیه جمهوری اسلامی بسیج شده است و رهبری تاکید دارند که باید قدرتمند باشیم و بر دشمن غلبه داشته باشیم.

وی بیان کرد:نیروی دریایی سپاه از نظر نیروی انسانی و تجهیزات در عرصه های مختلف دارای قابلیت های متعددی است و در برد اطلاعاتی و آمادگی های اطلاعاتی و دریانوردی و موشک در انواع مختلف و به ویژه برد اراده و ایمان کارکنان نیروی دریایی سپاه شاهد افزایش مستمر توانمندی هستیم.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه ادامه داد:امروز هم در سال اقتصاد مقاومتی شاهد یکی از بزرگترین دستاورد این مجموعه هستیم؛ الحاق شناوری که طراحی و ساخت آن توسط کارشناسان و متخصصان و پاسداران حریم ولایت و امامت در همین محل به ثمر می رسد.

شناور تندرو

نخستین شناور تندرو بالگردبر سپاه

وی اضافه کرد:مجموعه سپاه و به ویژه پرسنل موسسه شهید محلاتی هم در کارنامه دوران دفاع مقدس و هم بعد از دفاع مقدس نقش بسزایی در ارتقای توان رزمی ما داشته است و با این کار یاس و نومیدی دیگر در دل دشمنان و امید و نشاط بیشتری برای دوست داران انقلب اسلامی به دست می آورد

از جمله مهمانان این برنامه می توان به سردار فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه، نماینده ولی فقیه در استان و فرماندهان نظامی و انتظامی در استان بوشهر اشاره کرد.

نخستین شناور تندرو بالگردبر سپاه رونمایی شد + تصاویر

نخستین شناور تندرو بالگردبر سپاه رونمایی شد + تصاویر
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از دفاع پرس / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف