نمناک اخبارگوناگون نرخ جدید پرواز عتبات عالیات
پرواز عتبات عالیات ، افزایش نرخ بلیط هواپیما عتبات عالیات
علی رقم کنترل مسئولان و مدیران بخش حمل ونقل هوایی بر نرخ پرواز عتبات عالیات برخی ایرلاین ها با بی توجهی به توافق نرخ بلیط ها را افزایش دادند.
تاریخ انتشار : 8 آبان 1395
بازدید : 1,664 نفر

نرخ پرواز عتبات عالیات افزایش یافت

در حالی مسئولان و مدیران بخش حمل ونقل هوایی بر کنترل نرخ بلیت پرواز عتبات عالیات تاکید می کنند که برخی ایرلاین ها بی توجه به توافق های انجام شده بلیت پرواز مسیرهای نجف و بغداد را تا 2.5 میلیون تومان به فروش می رسانند.

اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی چند روز پیش از تعیین قیمت بلیت پروازهای نجف و بغداد برای تاریخ 23 آبان امسال تا 5 آذرماه خبر داد و گفت:بر این اساس نرخ بلیت پرواز رفت و برگشت تهران-نجف و تهران-بغداد یک میلیون و 100 هزار تومان خواهد بود.

وی همچنین نرخ بلیت پرواز رفت و برگشت مشهد-نجف و مشهد-بغداد را یک میلیون و 350 هزار تومان اعلام کرد.

این در حالی است که هفته گذشته در بازار سیاه نرخ بلیت مسیرهای پروازی مورد نظر دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی به سرعت افزایش یافت به طوریکه قیمت بلیت پرواز تهران-نجف-تهران به یک میلیون و 700 هزار تومان رسید. قیمت پرواز رفت و برگشت مشهده-بغداد نیز به مرز دو میلیون تومان نزدیک شده بود.

اما بررسی نرخ های جدید حاکی از ادامه سیر صعودی قیمت بلیت پرواز عتبات عالیات دارد. بر این اساسقیمت بلیت پرواز تهران-نجف برای تاریخ 28 آبان ماه امسال حدود یک میلیون تومان و قیمت بلیت برگشت این مسیر نیز برای روزهای سوم، چهارم و پنجم آذرماه امسال 900 هزار تومان است. این بدان معناست که در مدت کمتر از یک هفته در مسیر پروازی تهران-نجف-تهران دلالان 200 هزار تومان به نرخ ها افزوده اند بدون آن که سازمان هواپیمایی کشوری در این رابطه اقدام خاصی را انجام دهد.

همچنین نرخ بلیت پرواز مشهد-نجف برای روز 26 آبان ماه (چهارشنبه) یک میلیون و 200 هزار تومان است. قیمت بلیت برگشت این مسیر نیز برای روزهای اول آذرماه در حال حاضر یک میلیون و 250 هزار تومان است.

نرخ جدید پرواز عتبات عالیات

نرخ جدید پرواز عتبات عالیات
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف