نمناک اخباراقتصاد جدول نرخ کارمزد بانکی انتقال وجه کارت به کارت + جدول
نرخ کارمزد بانکی ، کارمزد کارت به کارت
جدیدترین نرخ کارمزد بانکی انتقال پول کارت به کارت برای مبالغ مختلف اعلام شد برای بانک ها اعلام شد.
تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1397

جدیدترین نرخ کارمزد بانکی انتقال وجه کارت به کارت

خبرآنلاین: کمترین هزینه کارت به کارت به جابجایی مبالغ تا یک میلیون تومان تعلق دارد، در این حالت هزینه ای برابر با 500 تومان برای جابجایی پول در نظر گرفته می شود. کارمزد انتقال پول در بانک ها بین هزار تا سه هزار و سیصد تومان برای مشتریان هزینه دارد. 

کارت به کارت امروز یکی از پرکاربردترین ابزارها برای انتقال پول میان شهروندان است، در حالی که در گذشته اغلب افراد برای انتقال پول به داخل شعب بانک ها مراجعه می کردند، امروزه عابربانک ها به جایگزینی برای شعب بزرگ تبدیل شده اند. 

بر این اساس هزینه جابجایی پول از این طریق اما برای بسیاری از شهروندان محل سئوال است. بر این اساس کمترین هزینه کارت به کارت به جابجایی مبالغ تا یک میلیون تومان اختصاص دارد، در این حالت هزینه ای برابر با 500 تومان برای انتقال پول در نظر گرفته می شود. 

در عین حال بالاترین هزینه به کارت به کارت مبلغ 14 تا 15 میلیون تومان اختصاص دارد. هزینه کارت به کارت این مبلغ 33 هزار تومان است. بالاترین مبلغی که امکان جابجایی از طریق دلار را دارد برابر با 15 میلیون تومان است. 

جدول زیر نشان دهنده کارمزد مبلغ مورد انتقال از طریق کارت های بانکی است.

جدول کارمزد کارت به کارت پول

جدول مبلغ کارت به کارت پول در بانک ها

انتهای پیام/م

کارمزد انتقال و کارت به کارت پول بین بانکی چقدر است؟

جدول نرخ کارمزد بانکی انتقال وجه کارت به کارت + جدول
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف