نمناک تکنولوژیاختراعات بهترین نرم افزارهای عکاسی “اندروید” + دانلود
نرم افزار دوربین ، نرم افزار عکاسی حرفه ای اندروید
اگر شما نیز از امکانات نرم افزار دوربین در گوشی هوشمند اندرویدی خود رضایت ندارید بهتر است از نرم افزارهای حرفه ای در “اندروید” که در ادامه معرفی می کنیم در گوشی خود بهره برید.

برترین نرم افزار های عکاسی اندروید را بشناسید

نرم افزارهای اندرویدی که توسط سازندگان تلفن همراه به صورت پیش فرض روی پوسته مخصوص قرار می گیرددر بسیاری از مواقع با توجه با همخوانی خوبی که با سایر المان های پوسته دارند، وظایف خود را به نحو احسن انجام می دهند. 

اما در برخی موارد خاص همچون App دوربین عکاسی سازندگان گوشی های هوشمند گویا توانایی چندانی در این زمینه ندارند و در اینجاست که طراحان نرم افزار و توانایی آن ها خود نمایی می کند. 

اگر شما نیز از قابلیت های App دوربین عکاسی گوشی هوشمند خود رضایت چندانی ندارید، پس بهتر است نگاهی دقیق به این پنج نرم افزار بر تر برای عکاسی داشته باشید.

 1 – Google Camera

این نرم افزار یک App استاندارد برای عکاسی در اندروید است. گویا شرکت گوگل نرم افزار عکاسی خود را به صحیح ترین وجه ممکن طراحی کرده است. همچنین این App مرتب در حال بروزرسانی است و امکانات جدیدی به آن اضافه می شود.
 
نرم افزار عکاسی حرفه ای اندروید
 
مهم ترین قابلیت های فعلی این App را باید در عکاسی Panorama، Photosphere و همچنین عکاسی Wide Angel دانست. حتی اگر App پیش فرض گوشی شما از این قابلیت ها برخوردار باشد، به جرأت می توان گفت، App گوگل به شیوه ای بهبود یافته این امکانات را به کار می گیرد. 
واسط کاربری این App بسیار ساده و قابل درک است که از این App یک جایگزین بسیار مناسب برای نرم افزار پیش فرض عکاسی در گوشی هوشمند شما ساخته است.
 
دانلود

 
2 – Open Camera
این نرم افزار را باید زرادخانه ای از امکانات عکاسی دانست؛ امکاناتی که بر شمردن همه آن ها نیازمند یک بحث جداگانه است. برخی از این امکانات عبارتند از تشخیص چهره، حالت Auto Repeat و حالت Multiple Focus.
 
نرم افزار عکاسی اندروید
 
به ویژه اگر نسخه اندروید گوشی هوشمند شما قدیمی است، این نرم افزار یکی از بهترین گزینه های ممکن برای جایگزینی با نرم افزار پیش فرض در گوشی هوشمند شماست.
دانلود

 
3 – Camera For Android
 
نرم افزار دوربین اندروید
 
این نرم افزار تعادلی از یک واسط کاربری ساده و جذاب و مجموعه ای از امکانات را برای کاربر مهیا کرده است. مجموعه امکانات قابل توجه این App عبارتند از:عکاسی پانوراما، بزرگنمایی با فشار انگشت، تایمر، تنظیمات White Balance و ... .
دانلود

4 – Focal (Beta)
اگر پیش از این با Cyanogenmod آشنا شده باشید، باید گفت این App بخشی از این پروژه است و بیش از یک سال است به Play Store اضافه شده است.
 
نرم افزار عکاسی در اندروید
 
از امکانات قابل توجه این نرم افزار می توان به عکاسی پانوراما، حالت Burst، PicSphere و امکانات جالب دیگر اشاره کرد. تنها نکته اینکه این App با نسخه 4. 1 اندروید یا بالا تر از آن همخوان است.
دانلود

5 – HD Camera Ultra
 
نرم افزار عکاسی در اندروید
 
اگر بخواهیم صادقانه سخن بگوییم، باید گفت این App شاید در ابتدا چندان چنگی به دل نزند؛ بنابراین، اگر به دنبال امکانات خیلی خاص همچون پانوراما و Wide Angel هستید، این App کمک چندانی به شما نمی کند؛ اما اگر به دنبال یک عکاسی خوب و ساده باشید، این یکی از بهترین نرم افزارهایی است که می توانید از آن بهره بگیرید.
 
دانلود
 

 

بهترین نرم افزارهای عکاسی اندروید + دانلود

بهترین نرم افزارهای عکاسی “اندروید” + دانلود
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 20
برگرفته از تابناک-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 16 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف