نمناک تکنولوژیترفندستان ترفند حذف دسته جمعی پست، آنفالو، آنلایک در اینستاگرام
نرم افزار اینستاگرام ، قابلیت های اینستاگرام
نرم افزار اینستاگرام قابلیت حذف دسته جمعی مطالب، آنفالو کردن و حتی آنلایک را ندارد که نرم افزار InstaCleaner این مشکل را حل کرده.

کمبود برخی امکانات در نرم افزار اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه ها در بین مردم ایران و جهان است که در هر بروزرسانی خود ویژگی های جدیدی را عرضه میکند اما نکته عجیب و آزار دهنده در این نرم افزار عدم امکان حذف دسته جمعی مطالب، آنفالو کردن و حتی آنلایک یا پس گرفتن لایک است. این قابلیت ها با وجود کاربرد بسیار بالا اما در خود نرم افزار اینستاگرام تعبیه نشده است. اما نرم افزار InstaCleaner مشکل شما را حل خواهد کرد.

 InstaCleaner یک نرم افزار شخص ثالث است که اجازه دسترسی به API اینستاگرام را دارد ، و به شما این امکان را میدهد که به جای حذف کردن تک به تک پست هایتان این کار را به صورت چندگانه و دست جمعی انجام دهید. ممکن است به هر دلیلی بخواهید چندین نفر را که دنبال میکردید در فالوکردنشان بازنگری کنید و آنها را حذف کنید اما این کار راباید تک تک و به صورت دستی انجام دهید.
 همین موضوع در مورد پست هایی که لایک کرده اید هم صدق میکند که حتی بسیار سخت تر هم خواهد بود . زیرا باید به تک تک پست ها بروید و آن ها را آنلایک کنید. حال با هر دلیلی میخواهید چندین پست را حذف، آنفالو، یا آنلایک کنید با نرم افزار InstaCleaner میتوانید همه آنها را انتخاب یا Mark کنید و حتی اگر میخواهید خداحافظی کنید از اینستاگرام از گزینه Mark All کنید. البته این Mark All در هر بار میتواند تنها 50 پست شما را حذف کند. 

نرم افزار InstaCleaner

 
 
نرم افزار اینستاگرام

چندین پست را حذف، آنفالو، یا آنلایک کنید

نرم افزار اینستاگرام

چندین پست را حذف، آنفالو، یا آنلایک کنید

نرم افزار اینستاگرام

چندین پست را حذف، آنفالو، یا آنلایک کنید

 با دانلود و نصب این نرم افزار میتوانید در زمان خود به مقدار زیادی صرفه جویی کنید. این نرم افزار برای اندروید و IOS ارائه شده است اما برخی از قابلیت ها در نسخه آیفون محدودتر است و برخی هم غیر رایگان اما باز هم از نبود این قابلیت ها در اینستاگرام بهتر است. 
این نرم افزار بسیار سبک بوده و برای آندروید حدود 3 مگابایت و برای آی او اس حدود چهارده مگابایت است. گفتنی است؛ این نرم افزار یکی از برنامه های از این دست است و نرم افزارهای مشابه حتی با قابلیت های بیشتر مانند "Instant Cleaner- for Instagram " برای اندروید وجود دارد که از آن نرم افزار ها هم میتوانید برای راحتی کار با اینستاگرام استفاده کنید.

ترفند حذف دسته جمعی پست، آنفالو، آنلایک در اینستاگرام

ترفند حذف دسته جمعی پست، آنفالو، آنلایک در اینستاگرام
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .