نرم افزار تلویزیون و رادیو
با استفاده از این نرم افزار می توان با اتصال به انترنت و داشتن سرعت های متفاوت بیش از صد شبکه تلویزیونی و رادیویی را در تلفن همراه خود داشت.

معرفی نرم افزار تلویزیون و رادیو

شاید تاکنون برای شما پیش آمده است که در زمان پخش شدن تیم فوتبال مورد علاقه تان و یا سریال های تلویزیونی و یا ... در خانه حضور نداشته باشید و تماشای آنها را از دست بدهید. از این رو به تماشای برنامه مورد علاقه تان توسط اسمارت فون و یا تبلت خود خواهید نمود که در این زمینه برنامه های زیادی در حال فعالیت هستند. اما ما می خواهیم برنامه ای معتبر که متعلق به صدا و سیمای کشور عزیزمان است را در این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک معرفی سازیم. همراه ما باشید.

تلویزیون موبایل

نرم افزار تلویزیون در گوشی اندروید

نام این برنامه " LIVE.IRIB.IR " می باشد که در هر دو سیستم عامل اندروید و IOS قابل نصب است که می توانید از انتهای این مطلب آنها را دانلود و نصب نمایید. با این وجود می توانید هم با دیتای اسمارت فون خود و یا وای فای و یا هر طریق دیگر از این برنامه استفاده نمایید. همچنین کار با این برنامه بسیار ساده و آسان است و می توانید از طریق منو سمت چپ، شروع به انتخاب گزینه های مختلف اعم از شبکه های سراسری، شبکه های استانی، رادیو سراسری و شبکه های برون مرزی نمایید. از این رو می توانید تنها با استفاده از این برنامه، به تمامی شبکه های ملی و رادیوها دسترسی پیدا کنید.

تلویزیون آنلاین

برنامه مناسب تماشای آنلاین شبکه های تلویزیونی

توجه : این برنامه تنها برای استفاده آنلاین و همزمان اجراها در شبکه های تلویزیونی و کانال های رادیویی طراحی و عرضه شده است و هیچ فایل آرشیو در آن وجود ندارد.

برخی از امکانات و قابلیت های اپلیکیشن رادیو تلویزیون همراه اندروید و IOS :

  1. فهرست جداگانه سرویس ها در ستون سمت چپ برنامه
  2. قابلیت پخش در داخل برنامه و بدون استفاده از هر گونه برنامه جانبی
  3. امکان تماشای شبکه های تلویزیون با کیفیت های مختلف
  4. فهرست برنامه های روزانه تلویزیون
  5. جستجوی سریع در سمت راست بالای نمایشگر اسمارت فون

لینک های مستقیم دانلود ؛ 

دانلود برنامه از کافه بازار

دانلود برنامه از سیب اپ 

نرم افزار تلویزیون و رادیو برای موبایل اندرویدی + دانلود

4.4275
این مطلب مفید بود ؟24332
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی