نرم افزار حسابداری تحت وب به کاربران خود این امکان را می دهد که در هر مکان و هر زمانی، از هر رایانه یا دستگاه تلفن همراه، بر کسب و کار خود نظارت داشته باشند و به سادگی صورت های مالی، میزان فروش، موجودی کالا و ... کنترل کنند.

رپورتاژ آگهی : نرم افزار حسابداری تحت وب قیاس 

با توجه به پیشرفت هرروزه تکنولوژی و در دسترس بودن همه ی اطلاعات موردنیاز بشر از طریق اینترنت، احساس نیاز به دسترسی همیشگی اطلاعات مالی در بین کاربران نرم افزارهای حسابداری نیز شکل گرفته است، همچنین با سیستمی شدن ثبت سند حسابداری و انتقال اطلاعات از دفاتر مالی به نرم افزارهای حسابداری بعضاً این نگرانی برای کاربران وجود دارد که در صورت بروز مشکل در سیستم های کامپیوتری برای اطلاعات مالی آن ها چه اتفاقی خواهد افتاد.
به وجود آمدن این نیازها در کاربران شرکت های نرم افزار حسابداری را به سوی ارائه نرم افزار حسابداری تحت وب سوق داده است.
نرم افزار حسابداری تحت وب به کاربران خود این امکان را می دهد که در هر مکان و هرزمانی، از هر رایانه یا دستگاه تلفن همراه، بر کسب وکار خود نظارت داشته باشند و به سادگی صورت های مالی،میزان فروش، موجودی کالا و... کنترل کنند.
با استفاده از نرم افزار حسابداری تحت وب، دیگر دغدغه ی از دست رفتن اطلاعات مالی وجود ندارد. چراکه اطلاعات مالی، در فضای ابری ذخیره شده است و اگر کاربر به هر دلیلی تلفن همراه و یا سیستم عامل خود را از دست بدهد، اطلاعات مالی همیشه در دسترس خواهد بود.
گروه نرم افزاری قیاس با بیش از 20 سال سابقه در ارائه نرم افزارهای حسابداری همواره با توجه به نیازهای مختلف کاربران یکی از پیشگامان ارائه خدمات نوین است.
نرم افزار حسابداری قیاس با ارائه نرم افزار حسابداری تحت وب خود پاسخگوی نیازهای حسابداری آنلاین کسب وکارهای کوچک و متوسط بوده است.
نرم افزار حسابداری تحت وب قیاس با استفاده از به روزترین تکنولوژی، با سرعت بی نظیر و کاربری آسان وارد بازار نرم افزارهای حسابداری شده است و نیاز در دسترس بودن همیشگی اطلاعات را رفع می کند.
در نرم افزار حسابداری تحت وب قیاس تمامی استانداردهای لازم یک سیستم مالی در کنار سهولت کاربری آن در نظر گرفته شده است که می توانید با استفاده از کدینگ مالی از پیش تعریف شده، گزارش های استاندارد، ابزار تعاملات قانونی مانند ارائه صورت های مالی، دفاتر قانونی، ترازها و... مراودات مالی خود را مدیریت و جهت گسترش کسب وکار خود برنامه ریزی نمایید.
این شرکت، نرم افزارهای تحت وب خود را با قیمت های مناسب و با ساختاری ساده و کاربرپسند برای کسب وکارهای کوچک و متوسط در دسته بندی های نرم افزار حسابداری بازرگانی تحت وب،حسابداری تحت وب، نرم افزار دریافت پرداخت تحت وب 
 نرم افزار انبارداری تحت وب و نرم افزار خریدوفروش تحت وب ارائه می دهد.
 

نرم افزار حسابداری تحت وب قیاس

3.611
این مطلب مفید بود ؟83
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی