نمناک تکنولوژیکامپیوتر و نرم افزار نرم افزار مدیریت منابع مالی در گوشی های هوشمند + دانلود
نرم افزار حساب کتاب ، نرم افزار حسابداری
درآمد و هزینه های مالی را در گوشی هوشمند خود می توانید به سادگی مدیریت کنید.با استفاده از نرم افزار حسابداری که در ادامه معرفی می شود می توانید توانایی خود را در امور حسابداری شخصی بالا برید.

نرم افزار حسابداری رایگان مخصوص گوشی هوشمند

برای اینکه بتوانید درآمد ماهانه خود را با مخارجی که در همان ماه داشته اید را مدیریت کنید باید هزینه ها و درآمد را در جایی ثبت کنید تا مشکلی برای حساب و کتاب مالی شما پیش نیاید، از دلایل اصلی به وجود آمدن این مشکل باید به عدم ثبت صحیح هزینه ها و درآمد اشاره کرد، با استفاده از نرم افزار حسابداری جالب و مخصوص همین امر به نام "حساب کتاب" می توانید به صورت کامل دریافت ها و پرداخت های شخصی شما را با سایر اشخاص مدیریت می کند.

از امکانات حسابداری این برنامه باید به مواردی چون:محاسبه مجموع بدهکاری یا طلبکاری یک شخص و تمام اشخاص، اضافه کردن طرف حساب از لیست مخاطبان گوشی، نمایش خلاصه وضعیت حساب هر شخص هنگام دریافت تماس از وی (قابل فعال و غیرفعال سازی)، مرتب سازی تراکنش ها بر اساس تاریخ، مقدار دریافتی و پرداختی، بازیابی اطلاعات از فایل های CSV ذخیره شده و ... اشاره کرد.

نرم افزار حساب کتاب

نرم افزار حسابداری موبایل

نرم افزار حساب کتاب

دریافت نرم افزار با حجم 0.9 مگابایت 

رمز عبور:www.yjc.ir

نرم افزار مدیریت منابع مالی در گوشی های هوشمند + دانلود

نرم افزار مدیریت منابع مالی در گوشی های هوشمند + دانلود
: امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟
7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف