نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون نرگس محمدی از سریال ستایش 3 می گوید
نرگس محمدی ، ستایش 3
نرگس محمدی درباره ساخت سری سوم سریال ستایش و بازی اش در سریال معمای شاه گفت.
بازدید : 33,099 نفر

ستایش 3 با حضور نرگس محمدی

نرگس محمدی بازیگر سریال ستایش از ساخت سری سوم این سریال گفت:سریال «ستایش» هنوز هم قابلیت این را دارد که فصل های بعدی اش ساخته شود.

وی با اشاره به علاقه اش به کاراکتر ستایش ادامه داد:نقش ستایش را دوست داشته و دارم و معتقدم یکی از کارهایی بود که در آن همه چیز برایم به خوبی رقم خورد.

این بازیگر درباره لزوم ادامه ساخت این سریال اظهار کرد:معتقدم این سریال هنوز هم قابلیت این را دارد که فصل های بعدیش ساخته شود. چراکه قصه هنوز تمام نشده و وسط قصه به پایان رسیده است.

نرگس محمدی

نرگس محمدی در سریال ستایش

وی درباره اینکه آیا قرار است خودتان در «ستایش3» بازی کنید؟،ادامه داد:اگر قرار باشد ادامه ستایش ساخته شود قرار است که خودم نقش ستایش را بازی کنم نه فرد دیگری.

بازیگر سریال ستایش گفت:مدتی است که در سریال معمای شاه بازی می کنم. نقشم نیز یکی از افراد اصلی حاضر در شهر هست چراکه در این سریال دو بخش شهر و دربار داریم و برخی از بازیگران در بخش مربوط به شهر بازی دارند و برخی ها در بخش دربار.

محمدی با اشاره به علاقه اش به کارهای تاریخی گفت:اصولا حضور در کارهای تاریخی صرف را دوست دارم و از همکاریم با محمدرضا ورزی بسیار خوشحالم چراکه بعد از مدتها حس می کنم که لباس و دکور خوبی در این اثر دیده خواهد شد. 

نرگس محمدی ، نرگس محمدی در ستایش 3

نرگس محمدی از سریال ستایش 3 می گوید
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 97
برگرفته از سینماخبر - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 69 28
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف