نمناک اخبارجامعه هدیه نرگس کلباسی برای خانواده زلزله دیده کرمانشاه + عکس
نرگس کلباسی ، نرگس کلباسی دختر خیر ایرانی
نرگس کلباسی دختر خیر ایرانی با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از رسیدن اولین سری کانکس ها به روستاهای کرمانشاه داد.
تاریخ انتشار : 29 آبان 1396

کانکس های نرگس کلباسی زودتر از باران رسید

نرگس کلباسی دختر خیر سرشناسی که در برنامه ماه عسل در بین مردم محبوب تر شد این روزها برای کمک به مردم کرمانشاه راهی آنجا شده و در روستاهای کرمانشاه در حال رسیدگی به مشکلات مردم است. اولین سری کانکس ها به همت نرگس کلباسی وارد کرمانشاه شد.

 

نرگس کلباسی

ورود اولین سری کانکس ها به کمک نرگس کلباسی به کرمانشاه

سلام هموطنان نازنینم ، به لطف خدا و همراهی شما خوشبختانه سری اول کانکس ها وارد روستا شد. علیرغم مصیبتی که به این مردم وارد شده ولی ورود کانکس ها نوری از امید در دلشان روشن کرده که حداقل در روزهای سرد و بارانی پیش رو دغدغه مکانی برای اسکان و نگهداری وسایلشان نداشته باشند .
ورود کانکس ها تا اختصاص هر کانکس به هر خانواده ادامه خواهد داشت و پس از به روستاهای بعدی خواهیم رفت.
همچنین امروز یک کانتینر بزرگ برای انبار کردن و نگهداری مایحتاج مردم در بلند مدت خریداری شد و امروز به روستا رسید و در کمتر از چند ساعت پر شد.

در روستای ما و روستاهایی که دیده ایم بخاری, پتو و وسایل گرمایشی به قدر کافی وجود دارد. یکی از مشکلات روستاها حجم بالای زباله است. امیدواریم فردا بتوانیم اقداماتی برای حل این مساله انجام دهیم. یکی از مشکلاتی که مناطق زلزله زده دیده می شود اینست که در حاشیه و گاها مناطق زلزله زده افرادی از شهرها و گاها استانهای دیگر آمده, چادر زده اند و مشغول جمع کردن کمکهای مردمی هستند! تقاضا دارم هر کمکی به هر شکلی که انجام می دهید مطمئن شوید که به دست نیازمند حقیقی می رسد!

نرگس کلباسی

نرگس کلباسی دختر خیر ایرانی در کرمانشاه

نرگس کلباسی نوشت:اولین سری کانکس ها زودتر از باران رسید. بزودی همه ساکنان این روستای 100% تخریب شده به لطف شما صاحب سرپناه مطلوبی خواهند شد. با کمک شما می توانیم روستاهای بیشتری را پوشش دهیم.

نرگس کلباسی با انتشار پستی از جمع آوری 400 میلیون تومان برای مردم زلزله زده کرمانشاه خبر داد.

نرگس کلباسی

نرگس کلباسی دختر خیر ایرانی

نرگس کلباسی اشتری، اهل اصفهان است و پس از مهاجرت به انگلستان پدر و مادر خود را از دست می دهد. ابتدا به مدت یک سال در پرورشگاه های هند و سریلانکا فعالیت های خیرخواهانه انجام می دهد و با دیدن وضعیت کودکان و تنگدستی آن ها اقدام به تاسیس مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست که معلول یا نابینا بودند می کند.

نرگس کلباسی

نرگس کلباسی در برنامه ماه عسل

نرگس کلباسی دختر شجاعی که در دل بدترین شرایط زندگی کرده بود ماه رمضان امسال ، روبه روی احسان علیخانی روی صندلی ماه عسل نشست و روایتی از زندگی اش را برای مردم تعریف کرد.

هدیه نرگس کلباسی برای خانواده زلزله دیده کرمانشاه + عکس

هدیه نرگس کلباسی برای خانواده زلزله دیده کرمانشاه + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 49
برگرفته از صفحه شخصی نرگس کلباسی / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 49 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف