نمناک اخبارحوادث نزاع دسته جمعی 10 جوان در جزیره قشم
نزاع دسته جمعی ، نزاع
نزاع دسته جمعی بیش از 10 جوانان در حادثه بامداد روز گذشته، منجر به کشته و زخمی شدن چند نفر شد.
تاریخ انتشار : 18 دی 1395

نزاع دسته جمعی قشم 4 کشته برجای گذاشت

جزیره قشم که از نظر امنیت در سال گذشته رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داده است و یکی از امن ترین شهرستان ها در کشور بوده در روزهای گذشته تبدیل به خبرسازترین شهرستان استان و یا حتی کشور شده است؛ از مرگ سه سرنشین موتورسیکلت اهل شهر سوزا در تصادف با خودرو وانت با سه راکب موتورسوار که منجر به فوت هر سه راکب شد تا نزاع دسته جمعی بیش از 10 جوانان در حادثه بامداد روز گذشته که منجر به کشته و زخمی شدن بیش از شش نفر شد، که در پی آن دو نفر کشته و چند نفر دیگر را راهی بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم کرد.

حادثه نزاع دسته جمعی در قشم

سریال حوادث غم انگیز و خبرساز در جزیره قشم در سال جاری همچنان ادامه دارد؛ در نخستین ساعات بامداد روز جمعه نزاع دسته جمعی در محله چابهار قشم به دلیل نامعلومی چند جوان پس از درگیری لفظی و دعوای فیزیکی با استفاده از سلاح سرد به جان هم می افتند و هر چند که با تلاش مردم محله آنها را به آرامش دعوت می کنند، اما در آخر منجر به کشته و زخمی شدن چند نفر می شود.

در قشم در این ارتباط با بیان اینکه پرونده در مرحله اول تحقیقات قرار دارد اظهارداشت:این حادثه ناگوار که با نزاع دسته جمعی بیش از 10 نفر در یکی از محلات شهر قشم رخ داد، به مصدوم شدن 6 جوان با چاقو منجر شده که بر اثر شدت جراحت دو جوان در بیمارستان پیامبر اعظم قشم جان باختند.

نزاع دسته جمعی

نزاع دسته جمعی در قشم حادثه آفرین شد

وی با بیان اینکه در این درگیری چهار نفر دیگر نیز مصدوم شده و تحت درمان قرار گرفتند که حال یکی از مصدومین نیز وخیم گزارش شده است افزود:علت حادثه در دست بررسی و پیگیری است و قاتلین هم دستگیر شده اند.

رئیس بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم در گفت وگو در این شهرستان با بیان اینکه در جریان یک درگیری در شهر قشم دو نفر از مصدومین که به این بیمارستان منتقل و به شدت مجروح شده بودند متاسفانه جان خود را از دست دادند اظهار داشت:یکی از مصدومین به علت شدت جراحات وارده که با سلاح سرد به بدن او وارد شده بود؛ با هوشیاری بسیار پایین و پس از سی پی آر در اورژانس این بیمارستان فوت شد و یکی دیگر از مصدومین نیز بر اثر ضربات زیاد چاقو و شدت ضرباتی که به پشت مصدوم وارد شده بود پس از تلاش همکارانم در اتاق عمل متاسفانه جان خود را از دست می دهد.

میثم فتحی با بیان اینکه یکی دیگر از مصدومین نیز در آی .سی.یو تحت درمان است و امیدواریم که سلامتی خود را هر چه زودتر به دست بیاورد افزود:دیگر مصدومین از وضعیت مناسبی برخوردار هستند و وضعیت عمومی آنها مناسب است.

 علیرغم اینکه مردم شیعه و سنی این جزیره با وحدت و با همکاری نیروهای نظامی و انتظامی تاکنون در این منطقه از کشور توانسته اند رتبه اول امنیت کشور در سال گذشته را به خود اختصاص دهند، اما به نظر می رسد شهر قشم به دلیل جاذبه های گردشگری، مهاجرپذیر بودن و جمعیت شناور آن خصوصا درسال های اخیر که همواره پذیرای میهمانان و مسافرین زیادی از نقاط مختلف اعم از داخل و خارج از کشور است، جا دارد با هدف ارتقاء سطح احساس امنیت، با افزایش کلانتری، افزایش نیرو و ساعات گشت زنی ماموران همیشه در صحنه پلیس در سطح شهر قشم جلو سوءاستفاده افراد متخلف بیش از پیش گرفته شود.

نزاع دسته جمعی 10 جوان در جزیره قشم

نزاع دسته جمعی 10 جوان در جزیره قشم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از خبرگزاری فارس / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف