نمناک اخبارحوادث عاملان نزاع های خونین در مشهد دستگیر شدند
نزاع های خونین ، نزاع های خیابانی
عاملان شرارت و نزاع های خونین در شهر مشهد توسط نیروهای انتظامی دستگیر شدند تا به پرونده های آنها رسیدگی شود.
تاریخ انتشار : 3 مرداد 1396

دستگیری عاملان نزاع های خونین مشهد

5 تن از عاملان شرارت و نزاع های مخوف با تلاش ماموران عملیات ویژه فرماندهی انتظامی مشهد دستگیر شدند. یکی از این افراد از اوباش معروف و تحت تعقیب دستگاه قضایی است که پرونده های متعددی در شعبه های بازپرسی دارد. معاون دادستان مشهد روز گذشته با بیان این مطلب و در گفت وگویی اختصاصی با خراسان گفت:شرور 26 ساله ای به نام «الف – م» که از مدت ها قبل تحت تعقیب نیروهای اطلاعاتی و امنیتی بود و پرونده های دیگری نیز در دستگاه قضایی داشت، بار دیگر هفدهم اردیبهشت ماه گذشته به همراه چند تن از همدستانش مرتکب جرم شد و از صحنه حادثه گریخت. قاضی سید جواد حسینی افزود:این فرد و تعداد دیگری از عوامل شرارت و نزاع های مسلحانه، در آخرین اقدامات شرورانه خود، با افراد دیگری در میدان فهمیده به سمت میدان سپاد درگیر شدند و با شلیک گلوله، موجی از رعب و وحشت را بین رهگذران و رانندگان عبوری ایجاد کردند.

این مقام قضایی اضافه کرد:آن ها با انواع سلاح های سرد و گرم به جان طرف مقابل افتادند، 2 نفر را نیز با ضربات متعدد چاقو به شدت مجروح کردند و از صحنه حادثه گریختند. سرپرست حوزه 4 قضایی مشهد خاطرنشان کرد:بررسی های مقدماتی پلیسی و اظهارات شاکیان پرونده حاکی از آن بود که «الف- م» با استفاده از سلاح کلت کمری اقدام به شلیک گلوله کرده و یکی از گلوله ها نیز به رینگ خودروی پراید شاکی برخورد کرده است.قاضی سیدجواد حسینی با اشاره به اختلافات قبلی متهمان با شاکیان تصریح کرد:طبق اعترافات اولیه متهمان و تحقیقات انجام شده، طرفین نزاع در یکی از تالارهای حاشیه شهر مشهد با استفاده از سلاح سرد و به طور وحشتناکی با یکدیگر درگیر می شوند که همین موضوع به کینه و انتقام جویی می کشد.

قاضی ویژه رسیدگی کننده به جرایم خاص در مشهد یادآور شد:درحالی که بررسی ها نشان می داد عاملان نزاع مذکور از افراد شرور و تحت تعقیب نیروهای امنیتی هستند، گروهی از ماموران عملیات ویژه پلیس مشهد با صدور دستورات قضایی به ردیابی متهمان پرداختند تا این که برخی خود را تسلیم پلیس کردند اما رصدهای اطلاعاتی برای دستگیری شرور معروف همچنان ادامه داشت تا این که وی نیز روز گذشته وقتی همه راه های گریز را بسته دید، خود را به نیروهای انتظامی معرفی کرد. قاضی سید جواد حسینی با تاکید بر این که دستگاه قضایی با عاملان اخلال در نظم عمومی و شرارت برخورد قاطعی خواهد داشت، گفت:افرادی که احساس می کنند با انجام شرارت و چاقوکشی می توانند برای خودشان قدرتی پوشالی به دست آورند، بدانند که قدرت قانون، آنان را در هم می شکند چرا که دیگر زمان قداره بندها به پایان رسیده است و دستگاه قضایی با عاملان هرگونه بی نظمی و شرارت با قاطعیت تمام برخورد خواهد کرد.

 

نزاع های خونین

عاملان شرارت و نزاع های خیابانی در مشهد

فرمانده انتظامی مشهد نیز با اشاره به این که تاکنون 5 تن از متهمان پرونده شرارت و نزاع های مسلحانه در مشهد دستگیر شده اند به خراسان گفت:«الف- م» که خالکوبی های متعددی نیز روی بدنش دارد، تحت تعقیب نیروهای نظامی و انتظامی بودکه در نهایت با انجام یکسری فعالیت های اطلاعاتی و پلیسی توسط گروه زبده ای از ماموران عملیات ویژه در چنگ قانون گرفتار شد.سرهنگ محمد بوستانی افزود:3 تن از دستگیرشدگان در این پرونده برادر هستند که به دلیل نزاع با سلاح های سرد و گرم تحت تعقیب بودند. متهمان این پرونده یکی از شاکیان را با 27 ضربه چاقو مجروح و شکم فرد دیگری را نیز پاره کرده بودند. این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد:دستور درج بدون پوشش تصویر متهم در روزنامه خراسان از سوی مقام قضایی صادر شده است و چنانچه افرادی از متهم مذکور شکایتی دارند به پلیس عملیاتی ویژه و یا شعبه 409 دادسرای مشهد مراجعه کند.

درگیری 21 نفره با اسلحه شکاری و چماق به خاطر اختلاف ملکی

فرمانده انتظامی مشهد همچنین از درگیری 21 نفره خیابان رسالت 99 مشهد با اسلحه شکاری و چماق به خاطر اختلاف ملکی با چهار مصدوم خبر داد.سرهنگ محمد بوستانی با اعلام این خبر گفت:درگیری 21 نفره در خیابان رسالت 99 مشهد به خاطر اختلاف های ملکی بین این افراد بوده است. وی گفت:ساعت 21:30 یک شنبه گذشته اهالی خیابان رسالت 99 مشهد شاهد درگیری خیابانی 21 نفر بودند که با اسلحه شکاری و چوب و چماق به جان همدیگر افتاده بودند.

وی تصریح کرد:تیم های گشتی کلانتری خواجه ربیع مشهد با دریافت این گزارش بلافاصله در محل حاضر شدند و به این درگیری خاتمه دادند. وی گفت:در این درگیری سه تن از طرفین نزاع با اسلحه شکاری و یک نفر نیز به خاطر اصابت ضربه چاقو مجروح شدند که با حضور گروه اورژانس 115 مجروحان به بیمارستان انتقال یافتند. وی با اشاره به این مطلب که پلیس پنج تن از عاملان اصلی درگیری خیابانی را دستگیر و دو دستگاه خودروی آنان را توقیف کرده است، گفت:با دستور مقام قضایی تحقیقات و پیگیری جدی این پرونده ادامه دارد.

عاملان نزاع های خونین در مشهد دستگیر شدند

عاملان نزاع های خونین در مشهد دستگیر شدند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از خراسان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف