نمناک اخبارحوادث نزاع مرگبار 3 جوان در خیابان شمشیری تهران + عکس
نزاع ، نزاع در تهران
شب گذشته 3 جوان در خیابان شمشیری تهران نزاع مرگباری را رقم زدند. عامل قتل دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1396

نزاع و درگیری خونین شب گذشته در خیابان شمشیری تهران

رئیس پلیس پیشگیری از نزاع خونین شب گذشته 3 جوان در خیابان شمشیری خبر داد.
ساعت 21:35 شب گذشته با اعلام مرکز پیام مبنی بر وقوع یک مورد درگیری منجر به قتل در خیابان شمشیری سریعا، رئیس کلانتری 119 مهرآباد و عوامل عملیاتی خود به موقعیت اعزام شدند.
پس از حضور در کوچه محل نزاع، آثار خونریزی در کف آسفالت مشهود بود و یک عدد غلاف و قمه خونی نیز در قسمتی از کوچه کشف شد.
در تحقیقات محلی اهالی اظهار کردند که در جلوی خانه ای از این کوچه دقایقی قبل درگیری خونین رخ داد که یک دستگاه موتورسیکلت با ترک نشین مراجعه و با یکی از ساکنان خانه درگیر شدند.
در ادامه تحقیقات مشخص شد راکب به هویت فردین (مقتول ) 24 ساله در حالی که یک قمه همراه داشت به همراه دوستش علی حسین 26 ساله از میدان خراسان با موتورسیکلت به در منزل محمد (قاتل) 26 ساله مراجعه کردند و او را به جلوی در فراخواند. 

شرور


با حضور محمد، فردین چند ضربه با قمه به سر و دست به محمد وارد و محمد نیز با چاقوی آشپزخانه چند ضربه به سینه و ران وی وارد کرد که به لحاظ شدت جراحات وارده به بیمارستان منتقل شد و فوت کرد.
در تحقیقات بیشتر مشخص شد منزلی که محمد (قاتل) در آنجا حضور داشت متعلق به دو نفر از همشهریان خود بوده که به صورت مجردی زندگی می کردند و هر زمان محمد برای کار کردن به تهران می آمد چند روزی در آنجا حضور می یافت.
بلافاصله کار شناسایی و دستگیری قاتل و همراه مقتول در دستور کار قرار گرفته که پس از سه ساعت با اقدامات لازم پلیسی و عملیات های روانی، قاتل با همکاری کلانتری 111هفت چنار در سه راه آذری دستگیر و علی حسین ( همراه مقتول) نیز به صورت خود معرف خودش را به کلانتری 119 مهرآباد معرفی کرد.
قاتل در اظهارات اولیه بیان کرد:مقتول و همراه وی از همشهریان من هستند، ما سال ها در شهرستان زندگی می کردیم اما برای کار به تهران مهاجرت کردیم. چند وقتی بود که با مقتول اختلاف داشتم و چند روزی پشت تلفن به یکدیگر فحاشی می کردیم که شب حادثه وقتی در خانه بودم ، او زنگ خانه را زد و وقتی بیرون آمدم دیدم با قمه حمله کرد که من نیز به آشپزخانه رفتم و چاقو آوردم و با همدیگر درگیر شدیم؛ آنقدر عصبانی بودم که دیگر چیزی نفهمیدم.
سرهنگ رضا بستو، رئیس پلیس پیشگیری در خاتمه اشاره کرد تحقیقات بیشتر در این زمینه تحت نظارت بازپرس کشیک قتل در حال انجام است، پرونده و متهمان تحویل اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت شدند.

نزاع مرگبار 3 جوان در خیابان شمشیری تهران + عکس

نزاع مرگبار 3 جوان در خیابان شمشیری تهران + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 26
برگرفته از ایلنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 23 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف