نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ساخت نسخه سینمایی کلاه قرمزی همراه با انیمیشن + تصاویر
کلاه قرمزی ، ‌ سینمایی کلاه قرمزی
به گفته تهیه کننده کلاه قرمزی نسخه سینمایی این مجموعه پرطرفدار به شکلی متفاوت و ویژه تری از قبل ساخته میشود.
تاریخ انتشار : 27 بهمن 1394

نسخه سینمایی کلاه قرمزی ساخته میشود

چند سالی است که مجموعه نمایشی کلاه قرمزی به یکی از برنامه های پرطرفدار تلویزیون در ایام نوروز تبدیل شده است که همین استقبال عوامل آن را برای ساخت نسخه سینمایی این مجموعه ترغیب میکند.

حمید مدرسی تهیه کننده کلاه قرمزی درباره ساخت نسخه سینمایی این مجموعه:در حال حاضر مراحل پیش تولید نسخه سینمایی کلاه قرمزی را پشت سر می گذاریم.

وی گفت:تمام دکورها را ساخته ایم، عروسک ها را آماده کرده ایم و اتفاق جدیدی که قرار است در نسخه سینمایی آن بیفتد و برای آن زحمات زیادی کشیده شده این است که در آن یک انیمیشن رئال نیز گنجانده ایم و روی آن بسیار کار کرده ایم.

مجموعه کلاه قرمزی

مدرسی در خصوص حضور «کلاه قرمزی» در تلویزیون برای نوروز 95 خاطر نشان کرد:در حال حاضر مشغول پیگیری هستیم به زودی خبر حضور یافتن یا حضور نیافتن «کلاه قرمزی» در نوروز 95 در تلویزیون را خواهم داد.

کلاه قرمزی نام چند مجموعه ی تلویزیونی و سینمایی ساخته شده توسط زوج هنری ایرج طهماسب و حمید جبلی است. شخصیت اصلی این مجموعه ها عروسکی به نام کلاه قرمزی است که پسربچه ای بازیگوش است. کلاه قرمزی اولین بار در دهه هفتاد در برنامه ای به نام صندوق پست به عنوان مهمان حضور پیدا کرد و پس از آن چندین مجموعه تلویزیونی و فیلم سینمایی با محوریت کلاه قرمزی ساخته شده است.

کلاه قرمزی و پسر خاله

این مجموعه همه یکی از موفق ترین مجموعه های طنز تلویزیون ایران بوده است. بسیاری از منتقدان یکی از دلایل موفقیت این مجموعه را نوستالژی می دانند. به باور این منتقدان کلاه قرمزی نوستالژی نسلی است که بخش مهمی از زندگی اش را در برابر تلویزیون گذرانده است. اما منتقدانی هم هستند که معتقدند این تنها دلیل موفقیت این مجموعه نیست. به باور این منتقدان موفیت این مجموعه اگر فقط به دلیل زنده کردن خاطرات بود هرگز نمی توانست به این خوبی با نسل های دیگر ارتباط برقرار کند. به باور این منتقدان برای تداوم موفقیت یک مجموعه نمی توان تنها با تکیه بر نوستالژی به جلو رفت.

ساخت نسخه سینمایی کلاه قرمزی همراه با انیمیشن + تصاویر

ساخت نسخه سینمایی کلاه قرمزی همراه با انیمیشن + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از جام جم - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف